Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konto ważne rok a wydłużenie możliwości dzwonienia i odbierania połączeń

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Konto ważne rok a wydłużenie możliwości dzwonienia i odbierania połączeń

No niestety, mylisz się.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Konto ważne rok a wydłużenie możliwości dzwonienia i odbierania połączeń

To co regulamin jest wymyślony ? Też miałem RWK używałem i było zgodnie z regulaminem. @Katani1, a jak to widzisz ? Emotikon: Szczęśliwy

 

Regulamin KWR Pkt 5


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konto ważne rok a wydłużenie możliwości dzwonienia i odbierania połączeń

@Ron, jeśli komuś po włączeniu promocji "Konto ważne rok", "Roczna ważność konta" lub "Dwa razy lepiej w Orange" (te dotyczące przedłużenia na rok) nie przesuwa się okres tzw. pasywny (zwany okresem Y, na odbieranie połączeń), to jest błąd. Po reklamacji będzie to właściwie przedłużone.

 

Inna kwestia to odświeżenie danych na mój Orange. Na to czasem trzeba 2-3 dni.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Konto ważne rok a wydłużenie możliwości dzwonienia i odbierania połączeń

@Piotrekk85, kolejny zapis, dlaczego się nie zmiania. Panowie ktos czytał regulamin ? Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

...W przypadku gdy w trakcie obowiązywania Promocyjnej ważności konta głównego, Abonent dokona doładowania w wyniku którego ważność konta głównego okazałaby się dłuższa niż ta wynikająca z Promocji, to wówczas Abonenta obowiązuje korzystniejsza ważność konta głównego wynikająca z tego doładowania.
 
Okres pasywny ma dłuższy niż + 30 dni.
 
Nie zmianiła się, ponieważ miał dłuższą waność na przychodzące niż wynikająca z skorzystania promocji.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Konto ważne rok a wydłużenie możliwości dzwonienia i odbierania połączeń

@Katani1, @Piotrekk85, ok rozumiem o co chodzi 😄 zwracam honor Emotikon: Język  teraz widzę że ma do 10.2017  coś mi się zlało z 2018 🙂

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konto ważne rok a wydłużenie możliwości dzwonienia i odbierania połączeń

Po pierwsze w regulaminie usług na kartę nie ma coś takiego jak ważność konta głównego. Te zdanie w sensie prawniczym nie ma znaczenia.
Jest tzw. "Promocyjna ważność konta głównego” ale ona dotyczy sytuacji po włączeniu promocji a nie przed.

Regulamin usług na kartę formułuje dwa okres - okres aktywny i pasywny http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2005850/4107981117.pdf




Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Konto ważne rok a wydłużenie możliwości dzwonienia i odbierania połączeń

Jakie prawnicze, konto główne normalnie istnieje. Jest główne i promocyjne 🙂 Ale juz wiem o co chodzi, rok się nie zmienił. 😄

 

 

@Piotrekk85, w regulaminie jest KONTO GŁÓWNE

1.
„Konto ważne rok w Orange na Kartę ” (dalej: „Promocja”) to promocja umożliwiająca Abonentom sieci Orange korzystającym z ofert na kartę (dalej: „Abonenci”) , z zastrzeżeniem pkt1 1 i 15, przedłużenie ważności swojego konta głównego
 

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konto ważne rok a wydłużenie możliwości dzwonienia i odbierania połączeń

I to jest klucz do zrozumienia promocji. Konto główne to wymysł z czasów gdy powstało konto promocyjne. A niestety ktoś zapomniał podać definicję w regulaminie 😄

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Konto ważne rok a wydłużenie możliwości dzwonienia i odbierania połączeń

Ale podsumowując, przepraszam @Piotrekk85, @Katani1, nie zauważyłem, że tam dalej jest 2017 rok w okresie połączeń przychodzących (okres pasywny). @marcin78, system się zawiesił dobrze, że zrobiłeś zgłoszenie.

:D:D


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 105
  • 0

Konto ważne rok a wydłużenie możliwości dzwonienia i odbierania połączeń

Dzięki za pomoc, tak więc czekam na korektę.