Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koniec Zetafona


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364
10 ODPOW. 10

Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Koniec Zetafona

Niby oferta dla Seniora, chociaż termin doładowania i termin ważności usługi wyjaśnić było ciężko. Przy obecnych cenach telefonów rzeczywiście ciężko było w Zetafonie coś znaleźć.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Koniec Zetafona

Miałem pierwszą edycję Zetafona a jeszcze nie senior 😜

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Koniec Zetafona


@Wojciechnapisał(-a)

Przy obecnych cenach telefonów rzeczywiście ciężko było w Zetafonie coś znaleźć.


Był specjalnie ograniczany, dlatego nie miał szans. Oferta była dobra i kontrakty, to co każdy operator chcę oferować. Orange ogranicza się już tylko do drogich abonamentów, nie wiem jaki sens w tym wszystkim. Światłowód to zaledwie tylko mała część abonentów. Ratują ich RATY do abonamentu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Koniec Zetafona

To raczej wynik wielu czynników. Ceny urządzeń poszły mocno w górę. Poza tym planowane zmiany w prepaidzie mogą skutkować prawem do rozwiązania umowy bez kary więc będzie furtka by na unikanie opłat. Oferta z zobowiązaniem miesięcznym była średnia i tak trzeba było pilnować ważności konta (a w mixplusie już od dawna nie trzeba). Orange też nie weszło w omijanie zakazu ofert na 3 lata np poprzez oferty na elastyczną długość. Też doładowania mocno podrożały w sensie że mniejsza marża z nich dla operatora.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Koniec Zetafona


@Piotrekk85napisał(-a)
(a w mixplusie już od dawna nie trzeba). 

Trzeba pilnować ważności konta inaczej operator rozwiąże umowę z karą. Mogę Ci podesłac zapis na PRIV, a jestem pewny na 100% znam dobrze ofertę. Emotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Koniec Zetafona

No nie. Obecnie minimalna kwota to 30 zł czyli 31 dni. W pierwszym miesiącu musisz dwa doładowania. Ważności się kumulują. Więc już mixplus rozwiązał ten problem.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Koniec Zetafona

@Piotrekk85, już aby nie robić offtopicu wyraźnie masz, że Twoje zobowiązanie to utrzymywanie ważności konta na połączenia wychodzące. I co z tego, że się kumulują. Musisz doładować, aby ważności nie tracić. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Koniec Zetafona

Powiedzmy sobie szczerze że Zetafon średnio się opłacał. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Koniec Zetafona

Zetafon był fajny, ale te 10-12 lat temu, gdzie nie było RWK i trzeba było doładowywać konto np. za 50zł na 93 dni - ja uzbierałem sporą kwotę, którą później przelewami przekazałem dzieciom 😉

Przelewem SMS można było zasilić konto innego numeru nawet kwotą 200zł jednorazowo! - ty były czasy! 😄