Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

Mechanizm jest nieco inny w nju na kartę. Promocja jest włączana po doładowaniu na dowolną kwotę (oczywiście minimalnym doładowaniem jest 5 zł). Wtedy mamy bezterminową ważność środków. W przypadku braku doładowań co pół roku Orange przesyła smsem zapytanie czy chcemy zachować numer. Potem wystarczy odpisać na bezpłatnego smsa. W przypadku braku odpowiedzi mechanizm jest ciut skomplikowany więc odsyłam do regulaminu https://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/regulamin_promocji_po_wieki_25.07.2016.pdf

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

Dzięki @Piotrekk85, jednak bardziej mi odpowiada FREE z RWK niż NJU "po wieki" Emotikon: Mrugający


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 63
  • 0

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

Wprowadzenie przez Orange zmiany pakietów było nieprzyjazne użytkownikom. Wszyscy mający 

Nowe Orange Go i Orange Smart powinni dostać miesiąc wcześniej sms informujący o zbliżającym końcu taryfy. Na stronie Orange informacji tej w widocznych aktualizacjach nie bylo.

A tu nagle ni z gruszki ni z pietruszki przychodzi sms, że nagle Orange zmienia mi taryfę na Orange Free. Bez żadnych info o jej warunkach. I że wszystkie pakiety i usługi przechodzą. A nieprawda - po miesiącu zauważyłam, że usługa za darmo do Orange nie tylko automatycznie nie przeszła, ale jeszcze nie poinformowano o jej wyłączeniu!

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

@A22 na stronach Orange podawane są komunikaty w sprawach zmian, ale jak pierwszy raz chciałem się od konsultanta dowiedzieć, gdzie twego szukać, skoro twierdził że na stronie jest, to sam nie mógł znaleźć. 

Nawet tą stronę jak przewiniesz na sam dół, to znajdziesz zakładkę: "Ważne komunikaty". Często tylko tam jest informacja o zmianach regulaminów ofert pakietów taryf itp.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 63
  • 0

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

Zrobiłam CTRR+F, wpisałam 'ważne' i oooo, faktycznie gdzieś tam drobnym druczkiem są te komunikaty. Orange mógłby komunikaty, które dotyczą oferty na kartę wstawić jakoś z boku albo na dole w tej zakładce 'na kartę', to wtedy możnaby je czytać , a nie śledzić wszelkie komunikaty i na abonament, i na roaming, i na telewizję, etc.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

@A22 niestety, wszystko w jednym worze. Ale jak już jesteś na NO, to tutaj bardzo szybko dowiesz się o wszelkich zmianach, nawet zanim się pojawią się informacje w komunikatach. Aktywne osoby na NO odpowiednio skomentują i zawsze można znaleźć sensowne rozwiązanie na daną zmianę Emotikon: Mrugający