Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę


@Anonimnapisał(-a)

To jest właśnie metoda na wykurzanie zatwardziałych klientów, którym nie podoba się polityka wymuszania. To też cząstka wolności, którą się ogranicza w imię kalkulacji biznesowej. A sami do tych promocji co rusz potencjalnych klientów nakłaniali Emotikon: Język


Jak na dziś mam Orange One i aktywny pakiet na rok ( no już ciut krótszy ) ale namówiłam gro znajomych na te taryfy które są likwidowane i jest mi niezmiernie przykro, że Orange postępuje w ten sposób. Emotikon: Smutny


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka , wydaje mi się, że odkąd w maju wystartował Flex, będzie operator na tym się skupiał, co widać już po reklamach.


Jedyne, co mnie trzyma w ornage to dotychczasowe taryfy SMART, ONE i OFnK oraz RWK, skarbonka itp. dla nich. Jak to zlikwidują to żegnaj Gienia, świat się zmienia... 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę


@piotrKawiorynapisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka , wydaje mi się, że odkąd w maju wystartował Flex, będzie operator na tym się skupiał, co widać już po reklamach.


Jedyne, co mnie trzyma w ornage to dotychczasowe taryfy SMART, ONE i OFnK oraz RWK, skarbonka itp. dla nich. Jak to zlikwidują to żegnaj Gienia, świat się zmienia... 😉


Mnie też to samo trzyma 🙂

Witaj @piotrKawiory 

Ciekawi mnie jeszcze jedno - mianowicie mam aktywną usługę urodziny i nie wiem czy i jak to zadziała w przypadku gdy mój pakiet ważny będzie do 2020 ( chyba czerwca ) Co mi w urodziny Orange zafunduje bo ja nie wiem 😉 Minuty niepotrzebne na nielimitowane rozmowy ? 😂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę


@Piotrekk85napisał(-a)
Komunikat na stronie https://www.orange.pl/omnibook/odwolanie-regulaminow-i-cennikow-oraz-regulaminow-promocji-i-uslug-do... jest w miarę jasny, że zamykanie rozpocznie się 4.11 a nie że wszyscy będą mieli zamkniętą od razu taryfę. Od tej daty do końca roku otrzymasz smsa z "przymusową propozycją" migracji.

 

Od tej daty a nie na miesiąc przed tą datą? Jeśli pierwsi użytkownicy będą mieli wyłączaną taryfę na początku listopada to informację o tym powinni chyba dostać już teraz. Czy miesięczny termin tu nie obowiązuje i Orange przyśle mi tego smsa z dnia na dzień? albo wcale (co też uważam za prawdopodobne).

Niby wszystko takie jasne a nikt nie potrafi odpowiedzieć na jaką taryfę zostanę zmigrowana.

 

 

@spiro

ja nie mam pretensji że Orange likwiduje jakąś taryfę, wiem że ma prawo to zrobić, chodzi mi tylko o informację, której moim zdaniem brakuje. Telefon jest w dzisiejszych czasach niezbędny, po ostatnich zmianach nawet do banku się bez niego nie zalogujemy. Obawiam się, że klienci dowiedzą się o przymusowej migracji w ostatniej chwili co może wiązać się z jakimiś problemami


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

@akacja1 a patrzyłaś ten wątek o podniesieniu cen? Wśród kilku osób zainteresowanych ZADNA nic nie dostała... 😞


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

Znam ten temat, sama też nie dostałam żadnego info o podwyżce, stąd moje obawy, że w tym przypadku informacja będzie wyglądała tak samo, czyli nie będzie jej wcale. A tu chodzi o sprawy techniczne, migracja może spowodować jakieś przejściowe zakłócenia w działaniu, chyba lepiej zmigrować samemu w dogodnym dla siebie czasie i na wybraną przez siebie taryfę niż (nieświadomie) zdać się na działania systemowe, które mogą nas dopaść akurat w momencie kiedy autoryzujemy przelew w banku. Dlatego klient musi wiedzieć wcześniej, że czeka go nieunikniona zmiana i o to się martwię


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę


@piotrKawiorynapisał(-a)

Co się stanie z tymi włączonymi taryfami? Zostaną automatycznie zmienione np. na OFnK?... 😕


Z informacji znalezionych na FB:
Podobno likwidowane taryfy zostaną automatycznie i bezpłatnie zmienione na Orange Free na kartę. 😕


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

Pytanie jak (i czy?) klienci zostaną o tym poinformowani? Chodzi o użytkowników, którzy nie mają pojęcia, że jakieś zmiany się szykują.

 

Na Mój Orange jest m.in.

Zgoda na wykorzystanie przez Orange Polska S.A. adresów e-mail lub numerów telefonów w celach obsługowych 

Treść:

Zgoda pozwoli nam kontaktować się z Tobą w celach obsługowych dotyczących usług, które Tobie świadczymy. Dzięki niej będziemy mogli np. wysyłać zawiadomienia i odpowiedzi na reklamacje, informować o zmianach cenników i regulaminów usług, czy przerwach technicznych.

Zgoda obejmuje wszystkie numery telefonów lub adresy e-mail, z których korzystasz na podstawie zawartych z nami umów lub które nam podałaś/eś, dotychczas, jak też podasz w przyszłości.

 

Czy brak zaznaczenia tej zgody może być przyczyną np. braku informacji o likwidacji taryfy? Z doświadczenia wiem, że Orange sam sobie zarządza zgodami, bez wiedzy klientów (pewnie wyłączają się podczas jakiś prac serwisowych ale to nie jest wytłumaczenie). Przy zgodach na spam zawsze zaznaczam: "Nie wyrażam zgody" a teraz w większości pozycji guzik jest wyłączony. Nieaktywna jest też zacytowana zgoda. Kiedy te zgody zostały wyłączone nie wiem, mogło to być pół roku temu a ja dopiero teraz to zauważyłam. Czy to daje Orange pretekst, żeby klienta o niczym nie informować? Czy taka informacja ze strony operatora jest obowiązkowa i brak zgody (świadomy lub nie) nie ma na to wpływu?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka  wygaszają prepaid zgaduję, do Orange Flex przyjdzie nam przejść 😉


Cześć @Anonim  😁

Niech sobie co nieco powygaszają, a ja i tak zostanę w Orange One 😛

Anonim

Nie dotyczy

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

@wscieklaewka  pozostaniesz do czasu aż taryfa wygaśnie, migracja jest nieunikniona 😉