Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę


@Piotrekk85napisał(-a)
Dane osobowe nie będą od razu usunięte. Co najmniej przez 12 miesięcy muszą być przechowywane zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym i na potrzeby ew. reklamacji.

Na potrzeby reklamacji ? - daruj sobie @Piotrekk85  jeśli wypowiadam umowę z przyczyn Orange to i dane moje również powinny być zlikwidowane, ba powinnam jeszcze otrzymać wiadomość że taka czynność została wykonana.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

Mimo złożenia wypowiedzenia i tak masz prawo nawet po 11 miesiąca a przed upływem roku złożenia reklamacji. Tego prawa nie można się zrzec.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę


@Piotrekk85napisał(-a)
Mimo złożenia wypowiedzenia i tak masz prawo nawet po 11 miesiąca a przed upływem roku złożenia reklamacji. Tego prawa nie można się zrzec.

Ok @Piotrekk85  niech będzie jak piszesz ale czy dostanę informację od Orange, że moje dane zostały usunięte, i ewentualnie pod jaki adres je otrzymam jeżeli przejdę do innego operatora ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

Niestety takiej informacji nie otrzymasz. Nie ma obowiązku prawnego wysyłania takich informacji.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

@akacja1 Ech, moja wina bo teraz doczytałem cały wpis z linku. Likwidacja taryfa jest przesadzona i nastąpi między 4.11 a 31.12 tak jak podają. Podejrzewam że beda to robić partiami. A co do obowiązku informacyjnego to w dziale jest wątek o zmianie cen za minutę od października...

Operator ma prawo wyłączyć taryfe. Przerabiałem to w timo: albo przyjmujesz i korzystasz tak jak ci zaproponuję albo możesz wypowiedzieć umowe. Wybór dość marny ale zgodny z prawem.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę


@Piotrekk85napisał(-a)
Niestety takiej informacji nie otrzymasz. Nie ma obowiązku prawnego wysyłania takich informacji.

Czy w abonamencie jest identyczna procedura @Piotrekk85  ?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę


@spironapisał(-a)

@akacja1 Ech, moja wina bo teraz doczytałem cały wpis z linku. Likwidacja taryfa jest przesadzona i nastąpi między 4.11 a 31.12 tak jak podają. Podejrzewam że beda to robić partiami. A co do obowiązku informacyjnego to w dziale jest wątek o zmianie cen za minutę od października...

Operator ma prawo wyłączyć taryfe. Przerabiałem to w timo: albo przyjmujesz i korzystasz tak jak ci zaproponuję albo możesz wypowiedzieć umowe. Wybór dość marny ale zgodny z prawem.


Wydaje mi się @spiro , że coś za często ostatnio likwiduje się taryfy na kartę. Nie podoba mi się to i jakoś dziwnie się z tym czuję.

Anonim

Nie dotyczy

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

@wscieklaewka , wydaje mi się, że odkąd w maju wystartował Flex, będzie operator na tym się skupiał, co widać już po reklamach.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka , wydaje mi się, że odkąd w maju wystartował Flex, będzie operator na tym się skupiał, co widać już po reklamach.


Niedługo w Orange pozostanie tylko FLEX i abonament - ja tak czuję @Anonim  Emotikon: zakłopotany tylko nie wiem co będzie ze zwykłymi starszymi ludźmi którzy byli zachwyceni taryfami na kartę, i korzystali jedynie z smsów oraz rozmów - bo telefony przede wszystkim do tego im służyły i służą.Emotikon: Smutny

Anonim

Nie dotyczy

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

To jest właśnie metoda na wykurzanie zatwardziałych klientów, którym nie podoba się polityka wymuszania. To też cząstka wolności, którą się ogranicza w imię kalkulacji biznesowej. A sami do tych promocji co rusz potencjalnych klientów nakłaniali Emotikon: Język