Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koniec „Kredyt na usługi” oraz „Kredyt na odnowienie usługi” już od 31 V 2023 r.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

Koniec „Kredyt na usługi” oraz „Kredyt na odnowienie usługi” już od 31 V 2023 r.

 

Zamykamy usługi „Kredyt na usługi” oraz „Kredyt na odnowienie usługi”

31 maja 2023 r. zamkniemy usługi: „Kredyt na usługi” oraz „Kredyt na odnowienie usługi”, które były dostępne dla klientów oferty Orange na kartę. Zamknięcie przez nas usług nie narusza praw nabytych klientów tej oferty.

Co dalej?
W miejsce tych usług od dnia 1 czerwca 2023 r. udostępnimy nową usługę „Kredyt na zakup i odnowienie usługi”. Dzięki niej będzie można otrzymywać bezpłatnie i automatycznie brakujące środki na zakup lub odnowienie usługi w kwocie do 5 zł.

Co trzeba zrobić?
Są dwie opcje:

  • akceptacja – jeśli akceptujesz te zmiany, nie musisz nic robić;
  • rezygnacja – jeśli nie akceptujesz tej zmiany, możesz zrezygnować z usług Orange do dnia wejścia w życie zmian 

https://www.orange.pl/omnibook/zamykamy-uslugi-kredyt-na-uslugi-oraz-kredyt-na-odnowienie-uslugi#

 

Spokojnie, będzie nowa usługa

Orange nie zamierza jednak zaprzestać wspierania swoich klientów, którym chwilowo brakuje pieniędzy na koncie. Dlatego już 1 czerwca 2023 roku zostanie uruchomiona usługa „Kredyt na zakup i odnowienie usługi”. Dzięki niej będzie można w Orange na kartę otrzymywać bezpłatnie i automatycznie brakujące środki na zakup lub odnowienie usługi w kwocie do 5 zł.

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/orange-zamyka-dwie-uslugi-bedzie-cos-nowe...

17 ODPOW. 17

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53104
  • 616

Koniec „Kredyt na usługi” oraz „Kredyt na odnowienie usługi” już od 31 V 2023 r.

@Windowv2  czyli co było, to będzie, a mnie zawsze fascynuje ta informacja, że jak nie akceptujesz możesz zrezygnować z usług... szczególnie na kartę 😁


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11589
  • 52

Koniec „Kredyt na usługi” oraz „Kredyt na odnowienie usługi” już od 31 V 2023 r.

@agat13 taki zapis przy każdej zmianie jest.W tym wypadku, zmienia się niewiele i usługa pozostaje @Windowv2 😅

Ja z tego nigdy nie korzystałem 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52633
  • 708

Koniec „Kredyt na usługi” oraz „Kredyt na odnowienie usługi” już od 31 V 2023 r.

Ostatnio wcale nie korzystałem z kredytów. Ciekawe, jak będzie wyglądała nowa wersja kredytu. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53104
  • 616

Koniec „Kredyt na usługi” oraz „Kredyt na odnowienie usługi” już od 31 V 2023 r.

@ketrasaArtur  jak nic hipotekę będzie trzeba zastawiać 😁


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Koniec „Kredyt na usługi” oraz „Kredyt na odnowienie usługi” już od 31 V 2023 r.

@ketrasaArturostatnio skorzystałem z kredytu mając niecałe 5 zł na NL cykliczny za 7 zł.

Przy aktywacji w apce NL za 7 zł od razu była informacja w apce o wysłaniu SMSa a po odpowiedzi TAK kredyt został przyznany.

Byłem zaskoczony, ze nieco po ponad minucie od próby aktywacji usługa już działa.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Koniec „Kredyt na usługi” oraz „Kredyt na odnowienie usługi” już od 31 V 2023 r.

@agat13, @IreneuszCD 

ja również nie rozumiem tak skonstruowanej informacji ,  w szczególności dla klientów w  usługach  na kartę  ? , jeżeli chodzi o rezygnację z danych usług .


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Koniec „Kredyt na usługi” oraz „Kredyt na odnowienie usługi” już od 31 V 2023 r.

Dzisiaj zobaczyłem jak działają  zmiany.

Nie potrzebne jest potwierdzenie SMSem do wzięcia kredytu do 5 zł.

Usługa jest jest automatycznie uruchamiana z automatycznym kredytem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Koniec „Kredyt na usługi” oraz „Kredyt na odnowienie usługi” już od 31 V 2023 r.

Jest gdzieś regulamin "nowej" usługi? 🤔


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9831
  • 84

Koniec „Kredyt na usługi” oraz „Kredyt na odnowienie usługi” już od 31 V 2023 r.

Cześć @piotrKawiory 

Przesyłam Ci informacje o ulepszonej usłudze „Kredyt na zakup i odnowienie usługi”
Ulepszamy „Kredyt na zakup i odnowienie usługi”
Od tej pory – w sytuacji, gdy Klientowi zabraknie od 1 gr do 5 zł na włączenie lub odnowienie usługi – przyznamy automatycznie bezpłatną pożyczkę na brakującą kwotę i włączymy usługę. Pożyczone środki zostaną automatycznie spłacone przy kolejnym doładowaniu konta.
Więcej informacji o tej usłudze załączonym Regulaminie usług „Kredyt na zakup i odnowienie usługi” (obowiązuje od 1 czerwca 2023 r. do odwołania)
Więcej informacji w linku Biura Prasowego Orange na temat na temat Prezenty i zmiany usług w Orange na kartę https://biuroprasowe.orange.pl/blog/prezenty-i-zmiany-uslug-w-orange-na-karte/
Pozdrawiam 🙂