Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kolejność wykorzystywania pakietu Internetowego którego otrzymałem w ramach uszkodzenia

ROZWIĄZANE

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1628
  • 7083
  • 52

Kolejność wykorzystywania pakietu Internetowego którego otrzymałem w ramach uszkodzenia

Dostałem pakiet 20GB z powodu awarii internetu ADSL. Pakiet ten ma najkrótszą datę ważności jednak najpierw wykorzystywany jest pakiet 120GB na lato. Czy to prawidłowe/logiczne zachowanie?

 

 

 

______________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32648
  • 38048
  • 1376

Kolejność wykorzystywania pakietu Internetowego

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32648
  • 38048
  • 1376

Kolejność wykorzystywania pakietu Internetowego

Niestety tak

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19197
  • 55443
  • 750

Kolejność wykorzystywania pakietu Internetowego którego otrzymałem w ramach uszkodzenia

@tolek Orange odgórnie ma ustawione kolejność zużywania pakietów GB. W Twoim przypadku najpierw pakiet na lato, potem kolejny pakiet, w tym przypadku 20GB otrzymany za awarię aDSL.

Tu masz link do informacji o kolejności zużywania pakietów GB:

https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Na-kart%C4%99/Kolejno%C5%9B%C4%87-wykorzystywania-%C5%9Brodk%C...

Anonim

Nie dotyczy

Kolejność wykorzystywania pakietu Internetowego którego otrzymałem w ramach uszkodzenia

No tak, ale czy dałoby się to ominąć prosząc o umieszczenie pakietu owego zadośćuczynienia na inną kartę?

...bo w sumie zgłosić reklamacje na czacie to można z dowolnego karty/numeru na który jesteśmy zarejestrowani, i to z innego numeru zgłoszenie, a w sprawie reklamowanych usług dla innego numeru.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32648
  • 38048
  • 1376

Kolejność wykorzystywania pakietu Internetowego którego otrzymałem w ramach uszkodzenia

Klient sam wskazuje numer do zasilenia GB.
Anonim

Nie dotyczy

Kolejność wykorzystywania pakietu Internetowego którego otrzymałem w ramach uszkodzenia

No i to by było najlepsze rozwiązanie, bo wtedy wyciąga sobie karte i wsadza inną do urządzenia w ten sposób samemu decydując o kolejności użycia pakietów GB 😉 Jest to jedyna skuteczna metoda.