Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kilkukrotne przekierowanie połączeń. Czy nie będzie blokady karty?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 62
  • 0

Kilkukrotne przekierowanie połączeń. Czy nie będzie blokady karty?

Cześć,
Mam takie głupie pytanie: Czy jak bym kupił na jednej karcie Orange nielimitowane rozmowy a na 5 innych kartach aktywował darmowe dzwonienie do Orange i za pomocą tej pierwszej karty przekierowywał te 5 innych na numer na który chcą zadzwonić to czy było by to zgodne z warunkami użytkowania? Wiem, że jest to gdzieś w regulaminie, ale nie potrafię ich interpretować. Blokada karty nie będzie problemem, ale czy nie dostanę jakiejś kary 🤔

 

 

 

__________________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

7 ODPOW. 7

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13345
  • 54725
  • 646

Kilkukrotne przekierowanie połączeń. Czy nie będzie blokady karty?

@Pozdrawiamm  według mnie nielimitowane rozmowy/połączenia nie dotyczą przekierowania. 

Rozumowanie poniekąd ciekawe, ale myślę, że operator się zabezpieczył przed takimi kombinacjami ..


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 62
  • 0

Kilkukrotne przekierowanie połączeń. Czy nie będzie blokady karty?

Chyba nie ma innej opcji niż po prostu sprawdzić. Sprawdzę i powiem jak to zadziała


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1647
  • 5688
  • 65

Kilkukrotne przekierowanie połączeń. Czy nie będzie blokady karty?

W Twoim rozumowaniu widzę błąd logiczny. Przekierowanie nawet jak zadziała w OFnK to nie tak jak spodziewasz się.

Praktycznie to Twoja idea sprowadza się do traktowania numeru z NL jako centralki.

Może jest jakaś aplikacja, która przy pewnych warunkach to zrealizuje.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13345
  • 54725
  • 646

Kilkukrotne przekierowanie połączeń. Czy nie będzie blokady karty?

@andrzej1441  na logikę jednak...za tą jedną płaci, za pięć innych też ..więc czy to za darmo?? Pytanie co tym chce osiągnąć?

Za każdym razem musiałby zmieniać numer na który chce zadzwonić każda z kart...za każdym razem odwoływać po rozmowie...i jeszcze się komunikować na jaki ma to zrobic


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3238
  • 7580
  • 140

Kilkukrotne przekierowanie połączeń. Czy nie będzie blokady karty?

@Pozdrawiamm , w jakim celu takie nadużycia?? Po co się bawić, zamiast normalnie korzystać z usług. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 62
  • 0

Kilkukrotne przekierowanie połączeń. Czy nie będzie blokady karty?

Dlaczego nadużycia? Chcę tak zrobić bo jest po prostu taniej. Jednak chyba nic z tego nie będzie bo na prepaidzie nie ma przekierowań. Nie mam nic ciekawego do robienia, a ostatnio myślałem o takim czymś, więc chcę się "pobawić", chociażby tylko po to żeby sprawdzić


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3238
  • 7580
  • 140

Kilkukrotne przekierowanie połączeń. Czy nie będzie blokady karty?

@Pozdrawiamm  Tak przekierowania dostępne są tylko w abonamencie. 

 

Oferty na Polskim rynku są tanie. 35 zl miesięcznie, to naprawdę tanio.