Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy w Orange będzie dostępny ręczny wybór pakietu GB z którego chcemy skorzystać?

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy w Orange będzie dostępny ręczny wybór pakietu GB z którego chcemy skorzystać?

No właśnie. Ile to już sie wałkuje po różnych komentarzach i forach?

Jest taka silna potrzeba, żeby mieć wolność i to my sami decydowali o swych pakietach, a nie operator narzuca nam z góry priorytet pierwszeństwa schodzenia GB z poszczególnych aktywowanych pakietów.

Przykład to te okresowe promocje z "Nolimit plus GB" gdy jest pierwszeństwo z doładowań i z promo nie możemy skorzystać.

12 ODPOW. 12

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

Kiedy w Orange będzie dostępny ręczny wybór pakietu GB z którego chcemy skorzystać?

Nie liczyłbym na to. Będzie jeszcze gorzej, cieszmy się tym, co jest.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Kiedy w Orange będzie dostępny ręczny wybór pakietu GB z którego chcemy skorzystać?

Jeśli "dobrze" pójdzie - postulaty małej grupy klientów zostaną spełnione. Będzie jeden pakiet i przeliczeniowo mniej GB. Unia to zmieni. Tak samo jak ludzie chcieli zwrotu środków prepaid a skończyło się końcem bezpłatnej rocznej ważności konta. Coś za coś.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Kiedy w Orange będzie dostępny ręczny wybór pakietu GB z którego chcemy skorzystać?

@Anonim uważam, że operator nie odda nam wolnego wyboru kolejności z używania pakietów. To Orange decyduje, natomiast ostatnio zmieniono na gorzej dla klienta.

 

Tu masz informacje o kolejności użycia GB:

https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Na-kart%C4%99/Kolejno%C5%9B%C4%87-wykorzystywania-%C5%9Brodk%C3%B3w-w-Orange-na-kart%C4%99/ta-p/128732

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy w Orange będzie dostępny ręczny wybór pakietu GB z którego chcemy skorzystać?

@Anonim  od zawsze jest wybór pakietów, z których chcemy skorzystać, tu akcent na te płatne, co do "Bonusów" to niestety ostatnie słowo należy do operatora i tak jest wszędzie, więc nigdy nie będzie możliwości wyboru przez użytkownika, bo "Bonusy" to nie gwarantowana oferta, dziś są... za miesiąc ich nie będzie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 66
  • 0

Kiedy w Orange będzie dostępny ręczny wybór pakietu GB z którego chcemy skorzystać?

wałkować można a operator swoje

 

ja to dziwię się, że z okazji IO Tokio nie ma żadnych promocji, chociażby GB za medale Polaków jak ma konkurencja, jak są mecze piłki nożnej to są GB za gole w meczu towarzyskim a tutaj taka impreza światowa i nic, użytkownik na kartę olany


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Kiedy w Orange będzie dostępny ręczny wybór pakietu GB z którego chcemy skorzystać?

Są pakiety na wakacje ale niektórym mało 🤦
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy w Orange będzie dostępny ręczny wybór pakietu GB z którego chcemy skorzystać?

Dokładnie. Obecnie trwa promocja GB na lato. 120 GB za 15 zł to pół darmo. Jak była akcja za Gole to nie było innej sezonowej. Nie można mieć wszystkiego na raz. 

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy w Orange będzie dostępny ręczny wybór pakietu GB z którego chcemy skorzystać?

A ja jestem jak najbardziej za opiepszaniem naszego operatora za brak bonusa za Olimpiade.

To sie zdarza raz na 4 lata przecież. Ktoś poprostu nie pomyślał.

Nie korzystam z promocji na lato, bo mam full GB z innych rzeczy, ale każde darmowe bym chętnie wziął na beztroskie pociągnięcie jakiegoś stream'a.

 

A co do tematu wątku. To nie przekonaliście mnie. Choćby za nolimit powinna być możliwość wyboru pierwszeństwa. Przecież opcja płatnego wykupu za 25/30zł nie zezwala także na wybór czy ma schodzić transfer z nolimit czy z doładowań. ...i to mnie strasznie wnerwia.

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy w Orange będzie dostępny ręczny wybór pakietu GB z którego chcemy skorzystać?

@Anonim uważam, że trochę za dużo oczekujesz. Orange nie ma obowiązku przyznawania darmowych GB. Jednak oczywiście daje, tak jak inni operatorzy. Z różnych okazji (walentynki, Pierwszy Dzień Wiosny, Mikołajki). Była ta promocja za Gole. Nie oznacza to jednak, że teraz każdy impreza sportowa będzie tak premiowana (nawet taka prestiżowa jak letnia Olimpia).  Obrażać się, że Orange w tej sytuacji nie dał czegoś, czego tak naprawdę nie musi dawać jest moim zdaniem nie na miejscu. 

 

Jeśli chodzi o wybór, które GB są pierwsze wykorzystane, tak jak już osoby wyżej wspomniały Orange nie jest tu wyjątkiem. Inne sieci też wskazują który pakiet ma pierwszeństwo. Szanse na zmianę tego stanu rzeczy są raczej matematyczne.