Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Karta została zdezaktywowana. Czy jest możliwość jej przywrócenia?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1664
  • 5757
  • 67

Karta została zdezaktywowana. Cze jest możliwość jej przywrócenia?

@Kaszeb94po co zawracać głowę konsultantom zanim nie spróbuje się doładować numer przez stronę https://doladowania.orange.pl/  blikiem np kwotą 5 zł.

Jak nie masz dostępu do blik to poproś znajomego o doładowanie numeru.

Formalnie to przez 30 dni od zablokowania numeru na przychodzące można samemu w MO aktywować numer poprzez doładowanie. co prawda różnie z tym bywa, ale właśnie sprawdziłem ze zablokowany zniknął z MO, czyli były porządki. Bywało że numer był w MO znacznie dłużej.

 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 53
  • 0

Karta została zdezaktywowana. Cze jest możliwość jej przywrócenia?

Próbowałem przed chwilą sposobu, o którym mówisz. Po wpisaniu numeru wyskakuje komunikat: Numer telefonu nie może być doładowany. Podaj numer Orange.

Krótko mówiąc, klops. Czyli co, zostaje mi jedynie kolejny konsultant?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18784
  • 53815
  • 739

Karta została zdezaktywowana. Cze jest możliwość jej przywrócenia?


@Kaszeb94napisał(-a)

Próby zalogowania się do MO kończą się tym, co jest pokazane na zrzutach ekranu.

Kaszeb94_1-1720274456892.png

Kaszeb94_2-1720274547203.png

 


Po prawej stronie masz Przypomnij hasło. Korzystanie było z tego przypomnienia/odzyskania hasła?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 53
  • 0

Karta została zdezaktywowana. Cze jest możliwość jej przywrócenia?

Korzystałem z tego, ale wcześniej już wkleiłem screen, że wyskakuje komunikat: Podany login lub nr usługi nie posiada konta na portalu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18784
  • 53815
  • 739

Karta została zdezaktywowana. Cze jest możliwość jej przywrócenia?

@Kaszeb94 w takim razie konto Mój Orange nie jest założone na ten adres e-mail lub mogło zostać usunięte. Może było założone na inny adres e-mail? Nowego konta Mój Orange nie założy się bez jakiejkolwiek usługi w Orange.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13479
  • 55140
  • 655

Karta została zdezaktywowana. Cze jest możliwość jej przywrócenia?

@Kaszeb94  a czemu konkretnie zależy Ci na tym numerze? Można to zrobić, ale nagimnastykować się trzeba....😁


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 53
  • 0

Karta została zdezaktywowana. Cze jest możliwość jej przywrócenia?

Zależy mi na nim, bo używam go, gdy jestem w kraju (mieszkam i pracuję poza Polską). Zawsze, gdy jestem na urlopie, doładowuję konto i włączam RWK i tak też zrobiłem ostatnim razem. Dałbym sobie rękę uciąć (i nie miałbym teraz ręki ;)), że  konto mam ważne jeszcze do końca wakacji, a tu się okazało, że jednak nie. Najwyżej się nagimnastykuję, trudno. Przez gorsze przeszkody w życiu już człowiek przechodził.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 53
  • 0

Karta została zdezaktywowana. Cze jest możliwość jej przywrócenia?

Dzień dobry wszystkim w piękną słoneczną niedzielę. Od razu przepraszam za post pod postem, ale nie widzę opcji edycji, a chciałbym nawiązać do wpisu @ketrasaArtur, bo chyba już rozwiązałem zagadkę z niemożnością zalogowania się do MO.

W swoim pierwszym wątku pisałem o tym, że ja nie logowałem się od dawna do MO. Teraz przypomniałem sobie, że logowałem się zawsze za pomocą numeru telefonu, na który przychodził bodajże 6-cyfrowy kod. Konto było zakładane dawno temu, przed nastaniem nowego MO, więc ja pewnie nie mam tam ustawionego logowania za pomocą e-maila. W jednym z postów wspomniałem, że w domu jest też telefon stacjonarny z Orange. Dałoby radę założyć na niego konto i z jego poziomu dostać się na ten czat techniczny, aby próbować reaktywować swój numer? Panowie, i tak już chylę przed Wami czoła, ale prosiłbym Was o odpowiedź.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18784
  • 53815
  • 739

Karta została zdezaktywowana. Cze jest możliwość jej przywrócenia?

@Kaszeb94 możesz zarejestrować Mój Orange na telefon stacjonarny, wtedy dostaniesz dostęp do czata po zalogowaniu. Jeszcze lepiej by było, jak by telefon stacjonarny był zarejestrowany na Twoje dane. Być może pojawiłby się dostęp do wyłączonego numeru, który chcesz odzyskać. 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 53
  • 0

Karta została zdezaktywowana. Cze jest możliwość jej przywrócenia?

No niestety, ale numer jest zarejestrowany na mamę. Korzysta z numeru stacjonarnego, głównie ze względu na Internet. Co będzie potrzebne do ewentualnej weryfikacji takiego konta. Jej PESEL, data urodzenia, jakaś data podpisania ostatniej umowy z operatorem?