Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

KONIEC SKARBONKI !!!!


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

KONIEC SKARBONKI !!!!

Czyli dostaje się procenty za 93 dni korzystania z usługi. To się zgadza, że kwota jest niska, więc to co się dostanie, to przepadnie. Ja najwięcej dostałem niecałe 2 PLN, więc taka kwota jest już mało wartościowa.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

KONIEC SKARBONKI !!!!


@ketrasaArturnapisał(-a)

Czyli dostaje się procenty za 93 dni korzystania z usługi. To się zgadza, że kwota jest niska, więc to co się dostanie, to przepadnie. Ja najwięcej dostałem niecałe 2 PLN, więc taka kwota jest już mało wartościowa.


Mnie dostało się ciut więcej bo 6.27 PLN za 93 dni korzystania z usługi " Masz za staż " ale czy to pozostanie tego nikt jeszcze nie wie ( znaczy się ja nie wiem ) 🤔

 

Ciekawi mnie jeszcze jedno - mianowicie, czy ze skarbonki mogę przelać na konto głównie całą jej zawartość, podejrzewam, że nie. Więc gdzie się zapodzieje końcówka kwoty, ktoś wie ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

KONIEC SKARBONKI !!!!

@wscieklaewka u mnie na firmie, jak z produktem nie wiedzą komu zapisać, to idzie na szefa, wiec i ze skarbonki końcówka pójdzie na szefa 😀 😁


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

KONIEC SKARBONKI !!!!


@ketrasaArturnapisał(-a)

@wscieklaewka u mnie na firmie, jak z produktem nie wiedzą komu zapisać, to idzie na szefa, wiec i ze skarbonki końcówka pójdzie na szefa 😀 😁


Aha 🤣 ale ja mam końcówkę na koncie skarbonki około 4 zł z groszami , więc mogliby chociaż pozwolić na przelanie całej zawartości - ino nie do szefa @ketrasaArtur  🤔


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

KONIEC SKARBONKI !!!!

Być może to jednorazowy bonus w Skarbonce po jej zamknięciu aby już rozpoczęte okresy korzystania z tej usługi dobiegły końca. Komuś długi okres korzystania ze Skarbonki mógł się kończyć np. dzień po zamknięciu Skarbonki. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

KONIEC SKARBONKI !!!!

@wscieklaewka Możesz przelać kwotę w pełnych złotych, bez końcówki w groszach. Pod warunkiem że masz minimum 5 zł. Powinno działac ze strony www i przez sms, podobno niektóre wersje aplikacji mają ograniczenie i chcą by kwota była podzielna przez 5.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

KONIEC SKARBONKI !!!!

Ech... Cała najbliższa rodzina jest w Orange na kartę. Hej, Orange, wyhodowałem u Was chyba z 10 numerów. Z tego na co najmniej 2 mamy w skarbonce po 3 zł z groszami, które by nie przepadły gdybyście raczyli powiadomić o zamykaniu usługi.

W ogóle coraz słabsza ta oferta, jako bonus ciągle tylko kolejne gigabajty, które większości rodziny do niczego nie służą. Tym co trochę internetu w telefonie zużywają i tak zostaje tych gigabajtów po kilkadziesiąt albo i sto przed kolejnym doładowaniem / pakietem na "darmowe do wszystkich".


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

KONIEC SKARBONKI !!!!

Skoro oprocentowanie dalej działa to można by sprawdzić czy działa jeszcze opcja łączenia skarbonek.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

KONIEC SKARBONKI !!!!

@spiro nigdy nie łączyłem  skarbonek. Myślisz, że sumują się zgromadzone środki?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1579
  • 5385
  • 57

KONIEC SKARBONKI !!!!

Trzeba reklamować. Dla zwykłych użytkowników skarbonka powinna normalnie działać.

Jakiś wewnętrzny dokument do testowania?