Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

KONIEC SKARBONKI !!!!


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 60
  • 0

KONIEC SKARBONKI !!!!

Bardzo przykro że usługa została wyłączona. Zauważyłem od dłuższego czasu że wszystkie fajne usługi które cieszyły się dużą popularnością zostały wyłączone. Przykre i smutne...


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

KONIEC SKARBONKI !!!!

Swoją drogą ciekawe czy będą naliczane procenty co 3 miesiące?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

KONIEC SKARBONKI !!!!

12 czerwca będę wiedział.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

KONIEC SKARBONKI !!!!

@andrzej1441 to jak coś daj znać 12 czerwca

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

KONIEC SKARBONKI !!!!

Uważam, że ze względy na zamknięcie Skarbonki, nie będzie działał jużorocent za 93 dni użytkowania.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

KONIEC SKARBONKI !!!!


@spironapisał(-a)

O likwidacji innych usług info było z wyprzedzeniem... a tutaj... ech 😞

Ciekawe co na to @wscieklaewka ?


@spiro 

Witaj - czas dla mnie zatrzymał się z przyczyn wyższych, ale to co przeczytałam powaliło mnie totalnie na łopatki 😮

Co to znaczy ?

Jaka likwidacja skarbonki kurka wodna 😞

Ja stanowczo protestuję i nigdy się na to nie zgodzę gdyż " skarbonka " Orange jest moją pasją, mam tam dość dużo kasy ( zbieram na dodatkowy pakiet 1 TB )  Jeśli Orange polikwiduje wszystko to z przykrością ja zlikwiduję swoje konto i całą resztę też spakuję do archiwum 😞😭😭😭 na wciąż - bulwa i paw 😞


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

KONIEC SKARBONKI !!!!

@wscieklaewka przykra sprawa. Jestem też okropnie niezadowolony, a jak się natknąłem na tą informację, to nie mogłem uwierzyć. Jednak jest to prawda i nawet pracownicy Orange potwierdzają. Możesz więcej mieć GB, ale ja wolę swoje dźwięgi ze skarbonki.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 26
  • 0

KONIEC SKARBONKI !!!!

Również protestuję, skandaliczna decyzja.:(


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

KONIEC SKARBONKI !!!!

@gabberek 

Powinniśmy drążyć ten temat gdyż gro użytkowników na kartę ( tak przypuszczam ) ma dodatkowy bonus z tytułu doładowań.

Kto jest przeciw " takiemu prezentowi " powinien w tym wątku zaprotestować  taktykom ze strony naszego operatora.

A może Orange zlikwiduje całkowicie taryfy na kartę ( nam będzie również łatwiej podjąć stosowne decyzje co do dalszego " być albo nie być " 

Miłego dnia...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

KONIEC SKARBONKI !!!!

Dlatego też między innymi zgłosiłem pomysł na cofnięcie skarbonki:

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Cofni%C4%99cie-usuni%C4%99cia-Skarbonki/idi-p/206855

Może jednak osoby decyzyjne cofną usuwani skarbonki i dalej będzie możliwość korzystania z tej fajniej usługi.