Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 23, Pasjonat
  • 1643
  • 3144
  • 18

Jeden numer w dwóch telefonach.

No ale @Piotrekk85 kurcze w T- mobile może być, a w Orange nie ma. Przecież ja całe swoje młode i stare lata spędziłam w POP, w Jednej Idei , teraz u pomarańczowych i nie ma opcji cobym się migrowała do innej sieci.

Orange nieładnie, że u Was nie ma takich fajnych opcji. Emotikon: Język

Poziom 39, Guru ****
  • 23295
  • 11794
  • 1100

Znikoma popularność w t mobile tego nie zmieni.
.
Poziom 23, Pasjonat
  • 1643
  • 3144
  • 18

[ Edytowane ]

Ale gdybym tak przypisała ten sam numer do zakupionej nowej startówki - da się ?

Kusi mnie ten samsung j3 co mi @Konto usunięte polecił.

0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

@wscieklaewkaKiedyś wiele osób chciało mieć jeden numer w dwóch telefonach ale teraz mało kto się o to pyta w Orange nie jest możliwe mieć jednego numeru jak jest w T-mobile

Highlighted
Poziom 20, Pasjonat
  • 827
  • 993
  • 4

Zastanawia mnie - po co? Sam nigdy bym nie wpadł na taki pomysł... Żeby ktoś inny mógł też korzystać z tego samego abonamentu/konta? Mąż, dziecko?

I czy to nie powoduje potężnego zamieszania, jeśli dzwonią razem albo ktoś dzwoni na dany numer - to dzwonią dwa telefony???

Poziom 23, Pasjonat
  • 1643
  • 3144
  • 18

@bluesmanniaknapisał(-a)

Zastanawia mnie - po co? Sam nigdy bym nie wpadł na taki pomysł... Żeby ktoś inny mógł też korzystać z tego samego abonamentu/konta? Mąż, dziecko?

I czy to nie powoduje potężnego zamieszania, jeśli dzwonią razem albo ktoś dzwoni na dany numer - to dzwonią dwa telefony???

Też teraz się zastanawiam " po co " -  ale tak mi jakoś wlazło to w nocy do głowy nie myśląc o tym zamieszaniu z poplątaniem Emotikon: Szczęśliwy Rozwiązałeś @bluesmanniak mój pomysł bardzo precyzyjnie Emotikon: Szczęśliwy Dzięki...