Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jeden numer w dwóch telefonach.

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Jeden numer w dwóch telefonach.

No ale @Piotrekk85 kurcze w T- mobile może być, a w Orange nie ma. Przecież ja całe swoje młode i stare lata spędziłam w POP, w Jednej Idei , teraz u pomarańczowych i nie ma opcji cobym się migrowała do innej sieci.

Orange nieładnie, że u Was nie ma takich fajnych opcji. Emotikon: Język


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jeden numer w dwóch telefonach.

Znikoma popularność w t mobile tego nie zmieni.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Jeden numer w dwóch telefonach.

Ale gdybym tak przypisała ten sam numer do zakupionej nowej startówki - da się ?

Kusi mnie ten samsung j3 co mi @Anonim polecił.

Anonim

Nie dotyczy

Jeden numer w dwóch telefonach.

@wscieklaewkaKiedyś wiele osób chciało mieć jeden numer w dwóch telefonach ale teraz mało kto się o to pyta w Orange nie jest możliwe mieć jednego numeru jak jest w T-mobile


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Jeden numer w dwóch telefonach.

Zastanawia mnie - po co? Sam nigdy bym nie wpadł na taki pomysł... Żeby ktoś inny mógł też korzystać z tego samego abonamentu/konta? Mąż, dziecko?

I czy to nie powoduje potężnego zamieszania, jeśli dzwonią razem albo ktoś dzwoni na dany numer - to dzwonią dwa telefony???


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Jeden numer w dwóch telefonach.


@bluesmanniaknapisał(-a)

Zastanawia mnie - po co? Sam nigdy bym nie wpadł na taki pomysł... Żeby ktoś inny mógł też korzystać z tego samego abonamentu/konta? Mąż, dziecko?

I czy to nie powoduje potężnego zamieszania, jeśli dzwonią razem albo ktoś dzwoni na dany numer - to dzwonią dwa telefony???


Też teraz się zastanawiam " po co " -  ale tak mi jakoś wlazło to w nocy do głowy nie myśląc o tym zamieszaniu z poplątaniem 🙂 Rozwiązałeś @bluesmanniak mój pomysł bardzo precyzyjnie 🙂 Dzięki...