Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaki jest cennik 2020 roku taryfa Orange Free

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 11
  • 0

Jaki jest cennik 2020 roku taryfa Orange Free

Orange ma swoją stronę tak mega nieczytelną oraz aplikacje tak nieintuicyjną, że nie potrafię znaleźć na niej aktualnego cennika Orange Free na 2020 rok nie licząc już tego, że z taryfy Nowe Orange Go bez mojej zgody i bez odszkodowania zmienili mi na nic nie mówiące mi Orange Free. Ja rozumiem, że do firmy dorwał się nowy kreatywny księgowy, który by pokazać przychody i dać firmie zarobić zabrał to co było dla ludzi i wielu dzięki temu było lata w tej sieci ale takie podejście w perspektywie czasu nie przynosi zadowolenia ludzi a to o to powinno chodzić. Wielkie szumne słowa bo liczy się klient kolejny raz pokazało, że to nic nie znaczący się frazes!

Pozdrawiam serdecznie nowego kreatywnego księgowego i życzę mu jak najlepiej i chętnie bym go poznał osobiście może by tak zrobić otwarty dzień by całe kierownictwo spotkało się ze swoimi klientami i wyszło do nich tak fizycznie? Co myślicie Wy społeczność internetowa by poprzeć moją akcje wyjścia Polskiego zarządu firmy Orange do nas klientów? Jeśli jesteście na tak pokażcie to, niech nas zobaczą i nie siedzą za swoimi biurkami tylko się ujawnią 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366
36 ODPOW. 36
Anonim

Nie dotyczy

Jaki jest cennik 2020 roku taryfa Orange Free

@Lucaso  wszystko jest czytelnie rozpisane Orange oferta-na-kartę. 

Na portalu www jest Mój Orange i jest takowa aplikacja na telefon, tam są aktualne pakiety i ceny, nie trzeba szukać tego więc 😎


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 11
  • 0

Jaki jest cennik 2020 roku taryfa Orange Free

@Anonim Ja tam tylko widzę co mogę sobie kupić a nie widzę tam cennika ile co kosztuje tak normalnie na start w wersji podstawowej tym bardziej, że ofertę Orange Free dostałem z automatu i chciałbym znać jakie są stawki a nie jaki pakiet sobie mogę kupić bo na ten moment to mnie nie interesuje kupno pakietu i dodatkowych usług chce znać cenę podstawową otrzymanej oferty 😉 np minuta rozmowy to 1zł a może wynosi 100zł to bym chciał wiedzieć pokaż mi ten cennik a nie opcje dokupowanie jakiś dla mnie zbędnych dodatków 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Jaki jest cennik 2020 roku taryfa Orange Free


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 183

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 63
  • 0

Jaki jest cennik 2020 roku taryfa Orange Free

Skoro jest to jedyna dostępna taryfa , i do tego narzucona wszystkim klientom na kartę, to powinna być jakaś czytelna zakładka, gdzie byłyby wszystkie informacje: koszt minuty, smsa, ile doładowanie przedłuża ważność konta etc. A nie, że trzeba przeklikiwać strony, podstrony, regulaminy, etc.

Kiedyś bylo czytelnie, a teraz poza paczkami nic znaleźć nie można.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Jaki jest cennik 2020 roku taryfa Orange Free

@A22 wszystkie informacje na temat oferty na kartę dla nowych i obecnych klientów są dostępne z głównej strony Orange. Tu masz link bezpośrednio do oferty na kartę:

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 63
  • 0

Jaki jest cennik 2020 roku taryfa Orange Free

Ketrasa, znam tę stronę i ponawiam czego tam nie można znaleźć bez przeklikiwania się:

koszt minuty, smsa w taryfie, ile doładowanie przedłuża ważność konta etc.

Anonim

Nie dotyczy

Jaki jest cennik 2020 roku taryfa Orange Free

Cennik Orange Free znajdziesz na https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/27409/fbad47c6-31f7-4ab7-b4ac-88866e7c8507.pdf

 żeby go zobaczyć wejdź na https://www.orange.pl/view/regulaminy_cenniki i kliknij mobile i potem oferta  na karte i szukaj cennik


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Jaki jest cennik 2020 roku taryfa Orange Free

Dobry wieczór!

Niestety p. ketrasa nie ma tam cennika za SMS/ minutę rozmowy itp.. Proszę spojrzeć na proponowaną stronę jako klient!!!