Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaki jest cennik 2020 roku taryfa Orange Free

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 9
  • 0

Jaki jest cennik 2020 roku taryfa Orange Free

Zgadzam się z autorem tego postu, Tylko myślę, że to kwestia marketingowców niż księgowych. To marketingowcy robią zamieszanie w strategiach, co chwila coś zmieniają, tam ludzie bardzo szybko rotują i przenoszą swoje doświadczenia z branży do innej branży robiąc zamęt. Ktoś kto handlował ogórkami myśłi że się nadaje do telefoni i odwrotnie. Poza tym musza uzasadnić swój byt, a brak zmian oznacza zbędność ich miejsc pracy.

a skąd ja mam wiedzieć że ten cennik jest ważny dziś, skoro napisane ważny od... do odwołania ?? Skąd ja mam wiedzieć że ten cenik nie został odwołany tydzień/miesiąc temu ??? Adres dokumentu na witrynie juz jest odstarszający i nic nie mówiący.

co jest napisane ?? Parę zbędnych zdjęć i tekst nic nie wnoszący. Chce wiedzieć ile kosztuje mnie minuta w Polsce / w Unii przy doładowaniu za 20, 30, 50, 100 złotych. Tak trudno napisac wprost ??

bqrdzo mądra i konstruktywna opinia, tylko tam u nich ktoś to przeczyta (to jedno) i wyciągnie wnioski (to drugie) ??nie, no paranoja. Co tu jest ?? Bełkot jeden wielki. Ile kosztuje minuta i sms w Polsce, Unii i dalej przy doladowaniu za 30,50, 100 zlotych ?? Komunikat jest czytelny wtedy kiedy odbiorca go rozumie, a nie kiedy nadawca zadowolony jest z tego co wygłosił.

 

________

Wpis edytowany - Rafał

Anonim

Nie dotyczy

Jaki jest cennik 2020 roku taryfa Orange Free

Wszystkie cenniki wraz z regulaminami masz dostępne tutaj: https://www.orange.pl/view/regulaminy_cenniki?footerlink=true

 

Wystarczy odrobina chęci i oleju w głowie, żeby znaleźć swoją usługę/taryfę - ta może być też w zakładce "Archiwalne", jeśli nie jest możliwa do nabycia na dzień dzisiejszy. 

 

__________

Wpis poddany edycji - Rafał


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 9
  • 0

Jaki jest cennik 2020 roku taryfa Orange Free

oczywiście.. można pisac i gadać jak do sciany !!!

Anonim

Nie dotyczy

Jaki jest cennik 2020 roku taryfa Orange Free

Jeśli ktoś ma problem ze zrozumieniem tak podstawowej rzeczy jak cennik, gdzie wszystko jest opisane dokładnie - dlaczego, po co, gdzie i kiedy - to nie jest problem operatora, a użytkownika. Gdybyś podał więcej informacji, niż wartość doładowania - tj. taryfa, ewentualne pakiety z których korzystasz to być może ktoś by Ci pomógł, a takim spamowaniem sam ze sobą nic nie wskórasz. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 9
  • 0

Jaki jest cennik 2020 roku taryfa Orange Free

Co jest na tej stronie którą podesłałeś?

Jakieś knoty Orange Love, Dom, Energia, Kilkadziesiąt dokumentów w stylu:

Правила акції «10 Гб на старт»

Regulamin promocji „Bezpieczne konto”z 2014 roku

nieaktualny Regulamin promocji „Szkoła”
obowiązuje w dniach 28 sierpnia - 6 września 2020 roku. 

itp.

 

słabe to.

 

____________

Wpis poddane edycji - Rafał

Anonim

Nie dotyczy

Jaki jest cennik 2020 roku taryfa Orange Free

No cóż, chyba mamy do czynienia z typowym trollem, który czegoś szuka, ale sam nie wie czego. 

Nic to, jeśli nie potrafisz normalnie prowadzić dyskusji, to szukaj sobie na własną rękę. Tyle ode mnie. 

 

P.S. Zmiana sieci nic nie pomoże, bo cenniki są podobnie skonstruowane we wszystkich sieciach telekomunikacyjnych. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 9
  • 0

Jaki jest cennik 2020 roku taryfa Orange Free

Ja nie potrzebuję Twojej pomocy - cennik to jest podstawowa rzecz w relacji sprzedawca - kupujący. 

Dlaczego tyle jest inofrmacji marketingowych a nie ma konkretów ??

Czy ktoś coś chce ukryć ? To jest celowe dzialanie - doładowałem się kiedyś na jkaichś warunkach za noamową pana w infolinii i nie wiedziałem że wygasiłem przez to promocje 'konto ważne rok'.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Jaki jest cennik 2020 roku taryfa Orange Free

Nie jesteśmy w USA. W europejskim systemie prawa to sam musisz się wszystkiego dowiedzieć.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 9
  • 0

Jaki jest cennik 2020 roku taryfa Orange Free

jakiego PRAWA ?? Ja mówię o kulturze biznesowej. Jak firma chce zebym u nich kupowal usługi to frontem do klienta powinna wyjśc a nie bokiem, że nie powiem już - tyłem.. Ja sobie do innej sieci moge przejść w 15 minut. Skończyły się czasy pańszczyźnianego przywiązania numeru do operatora.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Jaki jest cennik 2020 roku taryfa Orange Free

Przeciętny klient nie chce znać cenników, bo go nudzą wszystkie paragrafy. Jednego interesują stawki w kraju, innego do Sri Lanki. Jak to zrobić w sposób atrakcyjny? Cennik na pewno nigdy atrakcyjny nie będzie.

Orange nie dawno przygotował nową stronę o ofercie na kartę https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte

Jak masz uwagi co tam należałoby zmienić/dodać, to daj znać - z tego co mi wiadomo ludzie od prepaida zaglądają na forum. Ale raczej ekspozycja cennika to nie jest to co szuka większość klientów.