Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wyłaczyć prywatny numer?

ROZWIĄZANE

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Jak wyłaczyć prywatny numer?

Spróbuj wpisać kod #31# i zielona słuchawka (bez numeru). Powinno to ustawić widoczność numeru. Jeśli nie zadziała, wejdź w aplikację do dzwonienia w telefonie, wybierz 3 pionowe kropki, i wybierz ustawienia, następnie zwykle jest to w ustawienia dodatkowe opisane jako Identyfikacja numeru, wyświetlanie ID, itp. W takiej sytuacji, nalezy wybrać "Ustala sieć".

 

Możesz także wejść do nas na czat - zaloguj sie do Mój Orange, aby móc się z nami skontaktować w ten sposób 🙂

Ponadto, jeśli masz już dostęp do Nowego Mój Orange (logowanie do Mój Orange przez adres e-mail), włącz usługę Blokada prezentacji Numeru w pakietach, usługach i ustawieniach 🙂


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Jak wyłaczyć prywatny numer?

Mój problem polega na tym że od pewnego momentu mogę tylko dzwonić *31# I dopiero numer sam numer od razu mnie rozlacza ktoś pomoże jak to zlikwidować.

Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłaczyć prywatny numer?

Jeśli się nie mylę to powiązane z prezentacją numeru, na portalu www Mój Orange to wyłączysz, chyba zawiesiła się ta funkcja, inna opcja czat > poproś o naprawę tego problemu, domyślnie nie można tym sterować, chyba że aktywujesz na Mój Orange.