Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wyłączyć powiadomienia o pozostałych pakietach do wykorzystania

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć powiadomienia o pozostałych pakietach do wykorzystania

Witam,

 

pytanie jak w temacie - mam ofertę na kartę i jak zbliżam się do końca wykorzystania pakietu dostaje strasznie irytujące SMS-y z informacja np. wykorzystałeś 80% pakietu internetu. Jak to wyłączyć???

Wiem kiedy mam doładować kartę, ile wykorzystałam i nie potrzebuję żeby operator traktował mnie jak pacjenta szpitala psychiatrycznego który nie wie co się koło niego dzieje....

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak wyłączyć powiadomienia o pozostałych pakietach do wykorzystania

Nie. Ale akurat ten model kiedyś miałem i nie widziałem tam funkcji na blokowanie wiadomości sms od nadawców bez numeru. A w takiej zwykle formie są wiadomości od Orange (mają znaki a nie cyfry w nadawcy). Kiedyś Sony Erricssony miały blokady.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Jak wyłączyć powiadomienia o pozostałych pakietach do wykorzystania

Cześć,

Nie ma możliwości wyłączenia SMS-ów o wykorzystaniu 80 i 100% pakietów - taki obowiązek nakładają na nas przepisy.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć powiadomienia o pozostałych pakietach do wykorzystania

Czyli klient ma być traktowany jak idiota ;((((

Dzieki za informacje


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Jak wyłączyć powiadomienia o pozostałych pakietach do wykorzystania

@Kali1972 poczytaj trochę to forum, zobacz ile jest wątków o "znikających środkach", bo ktoś nie przeczytał właśnie takiej notyfikacji o kończącym się pakiecie, albo zbliżającym się końcu ważności konta. To, że Ty pilnujesz doładowań i cały czas wiesz ile masz środków, nie znaczy, że wszyscy tak robią. Większość klientów nie myśli na bieżąco o tym ile im zostało GB, czy też kiedy muszą się doładować, właśnie po to są te notyfikacje, żeby każdy mógł po prostu korzystać z usług, a nie cały czas śledzić swoje konto.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Jak wyłączyć powiadomienia o pozostałych pakietach do wykorzystania


@Kali1972napisał(-a)

Czyli klient ma być traktowany jak idiota ;((((

Dzieki za informacje


To jest powszechna sprawa w wielu dziedzinach "obsługi". Pamiętam ile było śmiechów, gdy kazali drukować napisy na kubkach z kawą/herbatą "uwaga gorące - można się poparzyć"...

 

ps. przejdź na abonament 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Jak wyłączyć powiadomienia o pozostałych pakietach do wykorzystania

@Kali1972, czyli sprawa wyjaśniona? Jeżeli tak, to śmiało oznacz jedną z odpowiedzi jako rozwiązanie. Możesz w ustawieniach telefonu dodać te wiadomości do blokowanych.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć powiadomienia o pozostałych pakietach do wykorzystania

@zbignieww  Z tym, że operator powinien brac pod uwagę, że jego klienci to nie tylko tacy o których piszesz a też tacy którzy nie muszą "śledzić swojego konta" i irytuje ich tego typu spam bo te wiadomośći właśnie tym są dla mnie i moich znajomych.

@bluesmanniak abonament to nie jest dla mnie dobra opcja - nie lubię się wiązać umową na 2 lata bo nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć powiadomienia o pozostałych pakietach do wykorzystania

@Wojciech @Tylko jak i gdzie??


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Jak wyłączyć powiadomienia o pozostałych pakietach do wykorzystania

@Kali1972, pod postami masz taki zielony przycisk "Oznacz jako rozwiązanie". Przy poście, który uważasz za najbardziej pomocny, wystarczy że go przyciśniesz. Wygląda on jak wskazuje strzałka na zdjęciu poniżej:

 

strza.png


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć powiadomienia o pozostałych pakietach do wykorzystania

@Wojciech  nie zrozumieliśmy się. Gdzie i jak mam zablokować te wiadomości w ustawieniach telefonu? Bo telefon na którym jest ta karta nie ma czegoś takiego w ustawieniach ;(