Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wyłączyć komunikat o nielimitowanych rozmowach ?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 105
  • 0

Jak wyłączyć komunikat o nielimitowanych rozmowach ?

Witam, mam taki mały problem -  na wyświetlaczu telefonu ojca po każdym doładowaniu pojawia się komunikat " Nielimitowanie rozmowy i smsy do wszystkich sieci na 31 dni za 30 zł, włącz usługę" (coś mnie więcej takiego) pojawią sie po nagle kilka godzin po doładowaniu i jak daje wróć i za chwilę pojawią się to ponownie (dziś po 15 razach wyłączyłem i włączyłem  telefon i przestało przychodzić, wcześniej po 3 razach znikało) .Pewnie jak bym przycisnął OK to by zjadło 30 zeta. Pytanie jak takie coś wyłączyć,żeby po następnym doładowaniu taki komunikat się nie pojawiał? ( podejrzewam, że to jakieś smsy specjalne) , z góry dzięki za pomoc.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Jak wyłączyć komunikat o nielimitowanych rozmowach ?

Na kilka sposobów:
1) wyłącz zgody na Mój Orange lub poprzez infolinię na 510100100 na otrzymywanie informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej i wysyłanej przez automatyczne systemy
2) w większości aparatów w ustawieniach można to wyłączyć - jaki masz model?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Jak wyłączyć komunikat o nielimitowanych rozmowach ?

Na kilka sposobów:
1) wyłącz zgody na Mój Orange lub poprzez infolinię na 510100100 na otrzymywanie informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej i wysyłanej przez automatyczne systemy
2) w większości aparatów w ustawieniach można to wyłączyć - jaki masz model?

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Jak wyłączyć komunikat o nielimitowanych rozmowach ?

@Piotrekk85, obawiam sie, że nie jest to możliwe za pomocą ustawień telefonu - można wyłączyć Push, a to nie jest to samo.
Ale jeśli znasz sposób, to śmiało napisz. Może dowiem się czegoś nowego 🙂

 

@marcin78, jak pisze Piotrek, możesz wycofać zgody marketingowe. Według moich informacji, to powinno pomóc.

W wypadku smartfonów, możesz także wyłączyć aplikację Usługi Orange na karcie (wymusić zatrzymanie). W tym celu, wejdź do ustawień aplikacji, znajdź Usługi Orange, i wymuś zatrzymanie. Powinno to działać... do kolejnego włączenia telefonu.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 105
  • 0

Jak wyłączyć komunikat o nielimitowanych rozmowach ?

To stary model - Nokia 1200.

 

Edit: cofnąłem zgodę na powiadomienia drogą elektroniczną , zobaczymy czy to zadziała przy kolejnym doładowaniu, dzięki.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Jak wyłączyć komunikat o nielimitowanych rozmowach ?

W nokii 2730 w ustawieniach wiadomości (wiadomości-ustawienia) była opcja na wyłączenie smsów tzw. blink, lub zero. Nie wiem czy na 1200 jest coś podobnego.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 105
  • 0

Jak wyłączyć komunikat o nielimitowanych rozmowach ?

Jak będzie dalej to wyskakiwać to wyłącze wszystkie zgody i powinno pomóc.