Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak szybko i tanio zdobyć SIM-kę do użytku tylko na jakiś czas?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 18
  • 0

Jak szybko i tanio zdobyć SIM-kę do użytku tylko na jakiś czas?

witam forumowiczow,

potrzebuje numeru do sprzedazy na aukcji i chce na szybko kupic czy pobrac kartę esim. Bede na tym numerze raczej tylko odbieral. Mam w miare blisko zabke. Który starter w orange najlepiej wybrac? Co z rejestracja? Mam już w orange numer na abonament i tez cos z flexa

 

___________

* W temacie doprecyzowałem tytuł - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1657
  • 7214
  • 56

Jak szybko i tanio zdobyć SIM-kę do użytku tylko na jakiś czas?

Najszybciej to skorzystaj z usługi Extra Numer Rozwiązano: Orange Extra Numer - Nasz Orange - 284120

 

Tutaj masz szczegóły b19fe10e-91c2-4e51-9cf0-22bb11befb61.pdf (binaries.pl) i właśnie na takie jak Twoje potrzeby powstała taka usługa.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 139
  • 485
  • 0

Jak szybko i tanio zdobyć SIM-kę do użytku tylko na jakiś czas?

Weź starter w Żabce z kontem ważnym rok. Szybko zarejestrujesz w aplikacji MO jak masz abonament.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1706
  • 5931
  • 69

Jak szybko i tanio zdobyć SIM-kę do użytku tylko na jakiś czas?

Jak najtańszy dowolny starter można zakupić.

Do celu jaki wyznaczyłeś w OFnK i abonamencie to służy usługa:

Orange Extra Numer 

Trochę może drogo wychodzić ale jest też i wygoda. W abonamencie to samemu indywidualnej ofercie trzeba sprawdzić ile extra nr będzie wychodził.

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1657
  • 7214
  • 56

Jak szybko i tanio zdobyć SIM-kę do użytku tylko na jakiś czas?

Najszybciej to skorzystaj z usługi Extra Numer Rozwiązano: Orange Extra Numer - Nasz Orange - 284120

 

Tutaj masz szczegóły b19fe10e-91c2-4e51-9cf0-22bb11befb61.pdf (binaries.pl) i właśnie na takie jak Twoje potrzeby powstała taka usługa.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 18
  • 0

Jak szybko i tanio zdobyć SIM-kę do użytku tylko na jakiś czas?

to bedzie chyba najlepsze, ten ekstra numer. Tam można w nim nawet definiować godziny w ktorych mozna dzownic co jest dla mnie mega opcją

dziękuje 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 18
  • 0

Jak szybko i tanio zdobyć SIM-kę do użytku tylko na jakiś czas?

niby smsem aktywoalem te usugle, ale jak sprawdzam kodem *122*# (zadzwon) jaki przydzielono mi numer to dostaje zwrotke: "Usluga Orange Ekstra Numer nie jest aktywna. Aby aktywowac usluge wybierz *121*# (zadzwon) itd. "

 

mam siedziec spokojnie i czekac na aktywacje?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 139
  • 485
  • 0

Jak szybko i tanio zdobyć SIM-kę do użytku tylko na jakiś czas?

Poczekaj chwilę 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1657
  • 7214
  • 56

Jak szybko i tanio zdobyć SIM-kę do użytku tylko na jakiś czas?


@szybkokartanapisał(-a)

niby smsem aktywoalem te usugle, ale jak sprawdzam kodem *122*# (zadzwon) jaki przydzielono mi numer to dostaje zwrotke: "Usluga Orange Ekstra Numer nie jest aktywna. Aby aktywowac usluge wybierz *121*# (zadzwon) itd. "

 

mam siedziec spokojnie i czekac na aktywacje?


Włączenie Usługi nastąpi najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu zlecenia włączenia Usługi. Potwierdzeniem
włączenia Usługi jest SMS zwrotny zawierający przydzielony numer w ramach Usługi wraz z terminem ważności.

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 18
  • 0

Jak szybko i tanio zdobyć SIM-kę do użytku tylko na jakiś czas?

ok, smsa dostalem ale tylko z krotka informacja ze usluga jest aktywna i zeby sprawdzic przydzielony nr to trzeba zastosowac odpowiedni kod


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19228
  • 55597
  • 754

Jak szybko i tanio zdobyć SIM-kę do użytku tylko na jakiś czas?

@szybkokarta skoro masz blisko żabkę, to polecam zakupić starter Orange i aktywować pakiet bez limitu na miesiąc, SMS o treści START na numer 811. Jedyny koszt jaki ponosisz, to zakup startera, 5 zł. Rejestracja w Żabce lub jak masz numer w Orange to przez SMS: wysyłasz SMS-a z numerem telefonu, osoby, która ma zarejestrować starter na numer 80280.

Polecam też FLEX-a. Startery dostępne w salonie Orange lub odbiór w paczkomacie, albo eSIM. Nawet jak już masz, to zawsze możesz skorzystać z bezpłatnego testowania na 14 dni. Zakładasz numer FLEX-a, opłacasz plan i przed upływem 14-tu dni odstępujesz, środki są zwracane.