Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak sprawdzić ile nr mam zarejestrowanych

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Jak sprawdzić ile nr mam zarejestrowanych

Jak szybko sprawdzić ( ile numerów telefonów i jakie to są numery ) jest na mnie zarejestrowanych
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Jak sprawdzić ile nr mam zarejestrowanych

@Sylk1Chyba nie ma możliwości sprawdzenia ile masz zarejestrowanych numerów ale zapytaj się na czacie od poniedziałku do piątku  https://www.orange.pl/esupport_b2c_contact_client.phtml?_ga=2.258738442.1229870921.1514968818-323246...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Jak sprawdzić ile nr mam zarejestrowanych


Sylk1 napisał(-a):
Jak szybko sprawdzić ( ile numerów telefonów i jakie to są numery ) jest na mnie zarejestrowanych

@Sylk1, wyślij bezpłatny SMS o treści NUMER pod 80190.

Anonim

Nie dotyczy

Jak sprawdzić ile nr mam zarejestrowanych

@Sylk1Chyba nie ma możliwości sprawdzenia ile masz zarejestrowanych numerów ale zapytaj się na czacie od poniedziałku do piątku  https://www.orange.pl/esupport_b2c_contact_client.phtml?_ga=2.258738442.1229870921.1514968818-323246...


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Jak sprawdzić ile nr mam zarejestrowanych

Prawdopodobnie jest to możliwe jedynie poprzez infolinię Orange lub wizytę w salonie. Nie znam innej możliwości sprawdzenia ile i jakie numery zostały na daną osobę zarejestrowane. 🙂

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10912
  • 150

Jak sprawdzić ile nr mam zarejestrowanych

Jeśli korzysta się z Nowego Mój Orange, to po zalogowaniu powinny być widoczne... wszystkie nry tel. przypisane do danego nru PESEL.

 

▬▬▬

PS:

@Sylk1

jeśli któraś z udzielonych tu podpowiedzi była pomocna, to - śmiało! - zachęcam do oznaczenia stosownego posta. Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.