Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet mobilny

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 4
  • 0

Internet mobilny

Witam posiadam Orange Free oraz wykupuje internet mobilny przez oferte za 25zł rozmowy i sms za darmo + 20gb (co msc dodaje 2gb) i od 2 tyg posiadam taki problem, że rozłącza mi internet podczas grania nawet jeżeli spróbuję wejść do jakieś gry to piszę nie stabilne łącze lub wogólne nie wbija mi do gry. Problemu nie stanowi WiFi ponieważ używam internetu domowego przez wifi i mnie nie rozłącza, ale co dziwne na internecie z telefonu z oferty normalnie przeglądam strony internetowe i mnie nie wywala, Udostępniam internet z telefonu Honor 7A przez 2 msc udostępniałem i wszystko cacy działało,a i zapomniałbym dodać z oferty orange free mam jeszcze 35gb internetu po doładowaniu. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Internet mobilny

@Kubas01

  1. W polu APN wpisz internet

Po zapisaniu zaznacz w ustawieniach ten internet.

 

Napisz co masz wpisane w konfiguracji.

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Internet mobilny

Jak problem występuje tylko przy grach, to może wskazywać na to, że dochodzi do przeciążeń sieci.

Strony i poruszanie się po internecie nie robi problemu.

 

Regulamin:

 

Pokaż szczegóły

Zasoby Mobilnej Sieci Orange są ograniczone i zmienne.

 

Operator dokonuje pomiarów w celu zapobiegania osiągnięciu lub przekroczeniu pojemności łączy lub Mobilnej Sieci Orange oraz rozdzielenia jej zasobów w ten sposób, aby zapewnić Abonentom najlepszą w danych warunkach jakość świadczonej Usługi. Może to wpłynąć na prędkość przesyłania danych dla poszczególnych Abonentów.

 

Operator stosuje automatyczne mechanizmy regulacji ruchu w Mobilnej Sieci Orange zapobiegające przeciążeniom lub przekierowujące ruch w przypadku awarii dotyczących głównych systemów i urządzeń Orange. Takie mechanizmy mogą mieć przejściowy wpływ na jakość świadczonych usług.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 4
  • 0

Internet mobilny

Już znalazłem problem poprostu internet z Orange Free jest słaby dlatego tak się działo bo przeszedłem na Orange FREE przedtem nie miałem problemów bo miałem internet wykupywany z pakietów te 20gb wziąłem siostry telefon ona ma wykupiony pakiet 22gb i normalnbie mogę grać także sam już sobię z tym poradziłem 😄


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 4
  • 0

Internet mobilny

i przedtem miałem orange smart i znowu muszę tam przejść...

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Internet mobilny

@Kubas01, Urządzenie obsługuje LTE ?? Bo na H+ to 3G i nie ma tutaj znaczenia taryfa. Na Orange Smart już nie wrócisz. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 4
  • 0

Internet mobilny

Tak obsługuje lte mój internet


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet mobilny

Jaki masz apn skonfigurowany?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 4
  • 0

Internet mobilny

Nie wiem jak to sprawdzić a sprawdzałem moją kartę na siostry telefonie i mi działa internet mam chyba coś źle skonfigurowane... -__-


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Internet mobilny

Tutaj masz FILM jak wejść w konfiguracje. 

 

Konfiguracja - Info Orange.pl


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 4
  • 0

Internet mobilny

Konfigurowałem APN ale nic mi to nie pomogło 😕 Nawet resetowałem ustawienia sieci i znowu APN ustawiałem i dalej nic...