Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ile można czekać na zaktualizowanie środków po doładowaniu na waszej stronie ?! ?!

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Ile można czekać na zaktualizowanie środków po doładowaniu na waszej stronie ?! ?!

Już kolejny raz z kolei wasz 'system' próbuje mnie naciągnąć na kasę. Doładowałęm środki, mam sms potwierdzający a pomimo to wasz serwis internetowy nie pozwala mi załączyć usług oraz nie zaktualizował stanu moich środków koncie.

Innymi słowy wszystko kosztuje mnie więcej niż byłby koszt po załączeniu usług - to jest zwyczajne naciąganie ludzi.

Poprzednim razem aktualizacja po wpłącie zajełą wam KILKA DNI!!!

Edit: tym razem po godzinie zaktualizowało....mega irytujące.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Ile można czekać na zaktualizowanie środków po doładowaniu na waszej stronie ?! ?!

Środki na koncie są zaraz po trzymaniu SMSa. Możesz sprawdzić kodem *124*# aktualny stan. Natomiast na Orange Online jest po prostu aktualizacja z opóźnieniem. Po 24 h powinno być wszystko ok. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Ile można czekać na zaktualizowanie środków po doładowaniu na waszej stronie ?! ?!

Środki na koncie są zaraz po trzymaniu SMSa. Możesz sprawdzić kodem *124*# aktualny stan. Natomiast na Orange Online jest po prostu aktualizacja z opóźnieniem. Po 24 h powinno być wszystko ok. 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Ile można czekać na zaktualizowanie środków po doładowaniu na waszej stronie ?! ?!

@Alx0pl

jeśli uważasz, że powyższa odpowiedź była dla Ciebie przydatna, to - śmiało! - zachęcam do jej oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.