Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ile mam internetu i do kiedy?

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2042
  • 9867
  • 82

Ile mam internetu i do kiedy?

@pirenej W pierwszej kolejności zużywane są GB z bonusu za doładowania. Te z pakietu NL mogą sobie czekać aż pojawi się darmowa promocja na NL, która je przedłuży.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1764
  • 6186
  • 70

Ile mam internetu i do kiedy?


@pirenejnapisał(-a)

etam, to jest karta udostępniona osobie w szpitalu. Ryzykuję utrudnienie kontaktu.



@pirenejnapisał(-a)

myślałem, że zrozumiałem, ale nie rozumiem. Czy mam doładować dziś, czy za 419 dni? Chodzi tylko o GB.


To są niekonsekwentne stwierdzenia. Chyba, że chodzi o pasywny kontakt a nie aktywny. Dzwonienie na numer a nie z numeru.

Jak osoba ma mieć możliwość darmowego dzwonienia  do trzeba przedłużać NL dowolnymi innym NL. Przy 2 zł można aktywować jednorazowy NL za 7 zł. W ten sposób wykorzysta się maksymalny możliwy kredyt na zakup usługi. 5 zł.

Jak z karty nie będzie dzwonienia, to czekamy ma darmowy NL na święta, chyba że wcześniej wyczerpią się GB za doładowanie.

------------------------------------------------------------------------

PS. Teraz dopatrzyłem się, ze stan konta to -1 zl. W takim stanie kredyt nie działa i trzeba będzie doładować konto przed przedłużeniem płatnym NL jak ma być możliwość dzwonienia z numeru od jutra.

PS2. Jest jeszcze usługa numer bez limitu, wykluczająca się, że starym KWR, pozwalająca za darmo dzwonić na jeden wybrany numer. Teraz jest okres przejściowy i trzeba uważać z jej aktywacją, żeby nie zmniejszyć ważności różnych kont także GB za doładowanie. Jak w usługach aktywnych jest stare KWR to jej nie włączamy przy takich

datach ważności.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2231
  • 8358
  • 33

Ile mam internetu i do kiedy?

nie chodzi o dzwonienie. Kto dzisiaj dzwoni? Komunikatory, whatsapy, messengery. Telefon mam w ciągłym użyciu, a rozmów głosowych ... jedna na tydzień!


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1764
  • 6186
  • 70

Ile mam internetu i do kiedy?

@pirenejw takim razie dla pewności już jutro możesz sprawdzić do kiedy będą zamrożone  148,11 GB w NL. Aby ich nie stracić będzie trzeba aktywować dowolny NL może być darmowy lub za 1 zł tego dnia lub nieco wcześniej.

Z reguły na święta i pierwszy dzień wiosny jest darmowy NL. A jak będzie więcej darmowych NL i dobrze się ułożą to tylko pilnuj aktywacji darmowych promocji, szczególnie NL i dopóki nie wyczerpią się GB z bonusu za doładowania lub będzie kończyła się ich ważność, nic więcej nie trzeba robić. Ujemne konto złotówkowe też dla bezpieczeństwa trzymałbym.