Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gdzie mogę zgłosić wyłudzenie środków z konta

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 1
  • 0

Gdzie mogę zgłosić wyłudzenie środków z konta

To niech wprowadza ePUAP po 2 się inaczej zabezpiecza a nie tworzą moj nowy nowszy bo bardzo nowy Orange 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32491
  • 37037
  • 1373

Gdzie mogę zgłosić wyłudzenie środków z konta

Na razie epuap nie jest udostępniany przedsiębiorcom. Poza tym ten portal to dziwne cudo. Średnio raz na miesiąc loguje się na czyjeś dane 😉

Zawsze możesz pisać maila na bok@orange.pl czy w innej formie http://orange.pl/kontakt ale możesz otrzymać odpowiedź by wysłać pismo.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 1
  • 0

Gdzie mogę zgłosić wyłudzenie środków z konta

To dziwne ze każdy system w Polsce jest tak zabezpieczony lub podatny na błędy a wydają na to krocie. Czyli wprowadza Orange dla przedsiębiorców ePUAP by czasem się zalogować na inna firmę zgodnie z tym co piszesz. Syf


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32491
  • 37037
  • 1373

Gdzie mogę zgłosić wyłudzenie środków z konta

Orange nie wprowadza epuap wg mojej wiedzy (jesli chodzi o tradycyjne relacje klient-operator). Skąd te info?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 1
  • 0

Gdzie mogę zgłosić wyłudzenie środków z konta

W moim przekonaniu powinien skoro mam pisac do nich poczta jakieś reklamacje. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 1
  • 0

Gdzie mogę zgłosić wyłudzenie środków z konta


@Piotrekk85napisał(-a)

Orange nie wprowadza epuap wg mojej wiedzy (jesli chodzi o tradycyjne relacje klient-operator).

 

Przeczytalem wprowadza, to chyba ze zmęczenia...

 

moim zdaniem powinni wprowadzić takie zabezpieczenia by nikt nie mógł się podszyć pod druga osobę to pewne, mysle ze 6 cyfrowy numer który sam ustalam powinnien spełniać ta role zabezpieczeń w przypadku blokad fraudowych, także regulamin jasno stwierdza ze klient może składać reklamacje na różne sposoby tj. Telefonicznie, mailowo, przez portal Orange. Żaden z tych przypadków nie jest w mojej sprawie reflektowany ale... na to pewnie tez jest stosowny artykuł którego się nie doczytalem


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32491
  • 37037
  • 1373

Gdzie mogę zgłosić wyłudzenie środków z konta

Ale to nie widzimisię Orange. Epuapem nie zarządza Orange.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 1
  • 0

Gdzie mogę zgłosić wyłudzenie środków z konta

 


@Piotrekk85napisał(-a)
Ale to nie widzimisię Orange. Epuapem nie zarządza Orange.

To niech wprowadza coś w stylu ePUAP by klient nie musiał pisac reklamacji w formie papierowej. Żyjemy w 21 wieku komunikacja jest szybka a tu zasady jak za króla świeczka 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32491
  • 37037
  • 1373

Gdzie mogę zgłosić wyłudzenie środków z konta

To napisz maila czy na czacie. Ale nie gwarantuje Ci załatwienia sprawy jeśli chodzi o fraud. To są wyjątkowe sprawy.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 1
  • 0

Gdzie mogę zgłosić wyłudzenie środków z konta


@Piotrekk85napisał(-a)
To napisz maila czy na czacie. Ale nie gwarantuje Ci załatwienia sprawy jeśli chodzi o fraud. To są wyjątkowe sprawy.

Piszemy tu o realnym załatwieniu sprawy, mail już dawno napisałem zanim napisałem tutaj. Żenada ta obsługa i ta siec. Fraud to wyjątkowe sprawy, to oczywiste skoro każdemu taka blokadę można założyć bez podania przyczyn. Jeśli piszemy o tym co powinno być to po pierwsze powinna być informacja ostrzeżenie "nie rób tak bo zakwalifikujemy twoje polaczenia jako Fraud" a nie "twoje polaczenia zostały zablokowane zgodnie z art 18" i już nigdzie nie zadzwonisz i nie będziesz męczył pracowników sezonowych na infolini. Moim zdaniem to celowe działanie ma na celu przywłaszczenie tych środków bowiem klient nie będzie ‚stawał na uszach’ i pakował się w mechanizm prawników wiedząc ze nie wygra z operatorem (z motyka na słońce)

 

takze 

 

dzwoncie mało bo wam wyłącza karty w imie swojego prawa i zabiorą środki (nie doładowywać więcej jak kilka złotych bo zrobią to jeszcze szybciej licząc na darmowy cash)