Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

E-sim a oferta na karte

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

E-sim a oferta na karte

Witam, czy juz oficjalnie majac oferte orange na kartę można zmienić normalna kartę sim na e-sim w iphone xs?

Według strony orange jest to możliwe bo są tutoriale jak to zrobić, ale po migracji sa problemy z transmisja danych. Czy juz oficjalnie mozna zmigrowac sim do e-sim w ofercie na karte? Pozdrawiam 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

E-sim a oferta na karte

Korzystam z prepaidowego eSima od kilku miesięcy. Służy jako druga karta, tylko do transmisji danych. Żadnych problemów nie zauważyłem. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

E-sim a oferta na karte

E sim jak oddzielny numer tak.
Esim +ten sam numer z innej karty sim (tzw extra esim) - nie.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

E-sim a oferta na karte

Nie chce tego samego numeru miec na esim i na fizycznej karcie.  Tylko przeniesc numer z fizycznej karty na wirtualna (e-sim).

 

A to, że się da to oficjalna informacja od dzialu technicznego  orange?

 

Na stronie orange:

 

https://www.orange.pl/omnibook/karta-esim

 

Jest opisana możliwość migracji na esim. Ale jak to zrobilem jakies 2-3 miesiace temu to mialem problemy z transmisja danych i po telefonie do orange uzyskalem informację, że  esim jak na ta chwile dziala tylko w abonamencie... 

 

Wole zapytac niż znowu być zmuszonym do wycieczki do salonu w celu wymiany karty na fizyczną...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

E-sim a oferta na karte

Szczerze - nie słyszałem o jakiś "masowych" problemach z internetem na esim na prepaidzie.

Chyba, że chciałeś to zrobić jako extra esim (niektórym się udało na prepaidzie) lub masz jakiś bałagan na kartotece w Orange. Wielu blogerów tak korzysta i jest wiele materiałów w necie jak to działa w praktyce (a niektóre materiały są dalekie od bycia materiałami sponsorowanymi).

Może ktoś z Orange się też tu wypowie i potwierdzi lub zaprzeczy.

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

E-sim a oferta na karte

@Wojciech mógłbyś ? Szczęśliwa kobieta


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

E-sim a oferta na karte

Ale niestety tak bylo. Czy ktoś z Orange sie moze wypowiedziec?

 

Nie próbowałem extra esim. Tylko przeniesc numer z fizyka na wirtuala.

 

I ba, nawet oficjalna odpowiedz od dzialu technicznego byla taka ze tylko abonament jest supportowany. Ale to bylo z 2-3 miesiace temu.

 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

E-sim a oferta na karte

Korzystam z prepaidowego eSima od kilku miesięcy. Służy jako druga karta, tylko do transmisji danych. Żadnych problemów nie zauważyłem. 


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

E-sim a oferta na karte

Na początku usługa nie była dostępna dla ofert na kartę. Teraz jedynie mogę potwierdzić to co wyżej, czyli powinno spokojnie działać.


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

E-sim a oferta na karte

@mardi4, aktywowałeś u siebie eSIM? Wszystko działa? Jeżeli sprawa rozwiązana, to oznacz śmiało jedną z powyższych odpowiedzi jako rozwiązanie.