Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziwna poczta głosowa


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Dziwna poczta głosowa

W tej sytuacji, jak niektórzy powyżej doradzali, trzeba pocztę głosową włączyć, a następnie po kilkunastu minutach wyłączyć. Można też skontaktować się z nami (polecam czat), a zrobimy to za Ciebie. 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Dziwna poczta głosowa


Jarek napisał(-a):

W tej sytuacji, jak niektórzy powyżej doradzali, trzeba pocztę głosową włączyć, a następnie po kilkunastu minutach wyłączyć. Można też skontaktować się z nami (polecam czat), a zrobimy to za Ciebie. 🙂


...czyli muszę pochylić czoła. Przepraszam za nacisk na nękanie. Mylnie twierdziłem że to "fake". Pomimo tego śmiem twierdzić, że sprawa dla mnie i tak nie jest jasna. Jeżeli istnieje opcja "poczty" jako poczty *501, to skąd biorą się te dziwne numery? @Jarek Mam wielką nadzieję że Twoja rada i ten wątek rozwieje wszelkie wątpliwości. 

 

@Anonim @Piotrekk85 @Anonim ...pokłon w Waszą stronę Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Dziwna poczta głosowa

To są numery skrócone aby odsłuchać bezpośrednio konkretną wiadomość.
Numery skrócone premium od gwiazdek zaczynają od 7 i 4.

Ale warto sprawdzić numery na przyszłość czy tu, czy na stronach orange http://www.orange.pl/kid,4002009758,id,4000830453,title,Uslugi-Specjalne,article.html
czy na stronach UKE https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dziwna poczta głosowa

@Agnieszka, ja też nie znalazłem nigdzie tych numerów, ale potwierdziliśmy, że to nasze i wykorzystujemy je do poczty głosowej. Sądząc po dyskusji powyżej warto dodać te numery do artykułów o poczcie głosowej na orange.pl 🙂

 

update:

Chwilę nam to zajęło, ale na stronie o poczcie głosowej dodaliśmy informację

 

"Połączenie z Pocztą Głosową może być realizowane poprzez: (...)
połączenie przez "krótki numer", który jest zawarty w powiadomieniu SMS o nagranej wiadomości. Numer ten jest umieszczony w treści SMS-a od poczty głosowej i zaczyna się od znaków *51xxx, np. *51123. Wybranie tego numeru umożliwia odsłuchanie bezpośrednio tej wiadomości, której dotyczy powiadomienie."

 

Dziękujemy, że zwróciliście nam uwagę na brak tej informacji 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Dziwna poczta głosowa

Witaj. Mi po zmianie usługi (cały czas na abonament) bez problemu udało się wyłączyć PG pod numer 501 a wpisując słowo " REZ" - powodzenia...