Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Druga karta sim

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Druga karta sim

Mam telefon na kartę, czy mogę otrzymać drugą kartę żeby korzystać z internetu przez router.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18406
  • 52633
  • 708

Druga karta sim

Z dodatkową kartą SIM są takie rozwiązania:

 

Oferta abonamentowa - zaleta duży limit transferu danych, współdzielenie GB na więcej niż dwie karty, wada spory koszt miesięczny.

 

Oferta FLEX - najniższy abonament już od 25 PLN, lecz nie ma już takich rewelacji co do ilości transmisji danych jak w abonamencie, tu będzie 15 GB, przy 30 PLN jest 30 GB, przy 50 PLN jest 50 GB, przy 100 PLN masz 80 GB. Do FLEX-a można domówić dodatkową kartę SIM. Przez pierwsze 6 miesięcy opłata wynosi 0 PLN, potem 9 PLN. Może to być tylko karta internetowa, lub z pełną ofertą, jak karta SIM główna. W ofercie FLEX możesz podarować komuś nie wykorzystane GB luba sam otrzymać. W tej ofercie GB nie kumulują się.

 

Jeżeli chcesz dalej zostać tylko przy ofercie na kartę, to w tym przypadku dokupienie drugiej karty SIM i aktywowanie pakietów internetowych. Niestety każda karta w ofercie prepaid ma swój pakiet internetowy bez możliwości współdzielenia.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Druga karta sim

W ofercie na kartę takiej usługi nie ma.

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Druga karta sim

Jeśli zależy Ci na dodatkowej karcie, ale nie chcesz się wiązać żadną umową, możesz zmigrować do oferty Orange Flex.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18406
  • 52633
  • 708

Druga karta sim

Z dodatkową kartą SIM są takie rozwiązania:

 

Oferta abonamentowa - zaleta duży limit transferu danych, współdzielenie GB na więcej niż dwie karty, wada spory koszt miesięczny.

 

Oferta FLEX - najniższy abonament już od 25 PLN, lecz nie ma już takich rewelacji co do ilości transmisji danych jak w abonamencie, tu będzie 15 GB, przy 30 PLN jest 30 GB, przy 50 PLN jest 50 GB, przy 100 PLN masz 80 GB. Do FLEX-a można domówić dodatkową kartę SIM. Przez pierwsze 6 miesięcy opłata wynosi 0 PLN, potem 9 PLN. Może to być tylko karta internetowa, lub z pełną ofertą, jak karta SIM główna. W ofercie FLEX możesz podarować komuś nie wykorzystane GB luba sam otrzymać. W tej ofercie GB nie kumulują się.

 

Jeżeli chcesz dalej zostać tylko przy ofercie na kartę, to w tym przypadku dokupienie drugiej karty SIM i aktywowanie pakietów internetowych. Niestety każda karta w ofercie prepaid ma swój pakiet internetowy bez możliwości współdzielenia.

Anonim

Nie dotyczy

Druga karta sim


@ketrasaArturnapisał(-a)

Z dodatkową kartą SIM są takie rozwiązania:

............................etc.

Do FLEX-a można domówić dodatkową kartę SIM. Przez pierwsze 6 miesięcy opłata wynosi 0 PLN, potem 9 PLN. Może to być tylko karta internetowa, lub z pełną ofertą, jak karta SIM główna.


@ketrasaArtur , nad tym się przed chwilą pochyliłem. A co się może, albo i nie musi wydarzyć, jak do głównej SIM z abonamentem podepnę do drugiego slota kartę Flexa ( a tak zrobiłem) i po 6 miesiącach Flex może/nie może "przywłaszczyć" sobie jego wyższość nad główną i ściągnie/nie ściągnie??? te 9 zł? Tego scenariusza nie przerabiałem. Oba numery mają uprawnienia do dzwonienia i internetu. Może trzeba coś Flexowi odebrać?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Druga karta sim

Wszystko jasne ale mam 1TB na karcie a że problemy z założeniem internetu są w mojej miejscowości to chciałem w ten sposób zrobić jak się nie da to trudno.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Druga karta sim

W apce znikła imformacja że druga karta jest płatna. Czyżby za darmoszke była by już?? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18406
  • 52633
  • 708

Druga karta sim

@scanx obecnie druga karta SIM jest bezpłatna do odwołania.

 

O odwołaniu bezpłatnej drugiej karty SIM będzie informacja 30 dni wcześniej.

https://flex.orange.pl/media/2c0c96d7-69de-4894-b337-8ff1c6141921/Regulamin_promocji_Dodatkowakarta_...