Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Doladowania.orange zly numer


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Doladowania.orange zly numer

Witam, jest mozliwosc odzyskania pieniedzy jezeli wpisalem zly numer doladowujac konto przez internet?

Podalem innego maila wiec jedynym dowodem jest wyciag z konta bankowego 😞

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Doladowania.orange zly numer

@Grzegorz2 Wydaje mi się, że niestety nic w takim przypadku nie da się zrobić.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Doladowania.orange zly numer


Grzegorz2 napisał(-a):

Witam, jest mozliwosc odzyskania pieniedzy jezeli wpisalem zly numer doladowujac konto przez internet?

Podalem innego maila wiec jedynym dowodem jest wyciag z konta bankowego 😞


@Grzegorz2 Aż dwie błędne informacje? Trudno to tłumaczyć błędem pisarskim, o ile w numerach dałoby się, jeśli byłyby podobne (ten którego chciałeś i ten ktory faktycznie doładowałeś)  to już w e-mailu raczej trudno tłumaczyć się jakimś zbiegiem bardzo podobnych adresów. Przecież czasem można chcieć komuś doładować.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Doladowania.orange zly numer

Wlasnie tacie chcialem doladowac, 3x sprawdzalem numer a od 10 do teraz mu nie doszlo. Nie jestem pewien co do numeru telefonu bo mam goraczke 😕 a maila zawsze falszywego podaje... to chyba moj blad!

PS: Gdzie to zglosic?

Anonim

Nie dotyczy

Doladowania.orange zly numer


Grzegorz2 napisał(-a):

Wlasnie tacie chcialem doladowac, 3x sprawdzalem numer a od 10 do teraz mu nie doszlo. Nie jestem pewien co do numeru telefonu bo mam goraczke 😕 a maila zawsze falszywego podaje... to chyba moj blad!

PS: Gdzie to zglosic?


To zadzon do BOK 510 100 100


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32692
  • 38252
  • 1382

Doladowania.orange zly numer

A gdzie dokonałeś doładowania?
Bo te na stronie orange obsługuje Paytel.
Anonim

Nie dotyczy

Doladowania.orange zly numer

Jeśli podałeś zły numer to raczej nic z tym nie zrobisz, przykre to jest, ale......uważaj następnym razem i tyle. Nie rozumiem po co podajesz fałszywego emaila?? Załóż sobie oddzielną pocztę do tego typu rzeczy i po sprawie. Pozdrawiam.