Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Doładowanie


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

Doładowanie

Udaj się to tej samej żabki. Spróbuj porozmawiać z jej właścicielem. Nie wiem czy uzna reklamację, bo zwykle kody na doładowania nie podlegają zwrotowi po wyjściu ze sklepu - ale Orange tu nie pomoże.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 0

Doładowanie

Dzięki


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18579
  • 53188
  • 720

Doładowanie

@Zhan też miałem wczoraj taką sytuację w Żabce. Chcieli mi sprzedać inny kod, niż chciałem, ale zorientowałem się przy kasie. Prawidłowy kod doładowujący:

15965203794154996940673268109175.jpg

Reklamacji na nieprawidłowo sprzedany kod nie chcą uwzględniać. Jak przy kasie nie było zauważone, że kod nieprawidłowy, to raczej reklamacja negatywna. Dla użytkownika strata.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Doładowanie

Co to znaczy ( chcieli mi sprzedać inny kod @ketrasaArtur ) a do tego nie uwzględniają reklamacji bo tłumaczą się tym, że kupujący powinien sprawdzić do jakiej sieci kupuje owe doładowanie?

Jeśli idę do Żabki po doładowanie i mówię wyraźnie np. - do Orange, to ekspedient powinien sam dobrze patrzeć co sprzedaje, i to jego problem jeśli się pomyli ( reklamacja uwzględniona )

Nie każdy ma wzrok sokoli by widzieć czy to jest kod doładowujący, czy może zwykły fiskalny paragon 😉

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

Doładowanie

@wscieklaewka: nie wiem czy widziałaś terminal jaki mają do dyspozycji sprzedawcy w żabce. Małe loga operatorów tylko. Poza tym często są w nich problemy z dotykiem. A niestety po wyjściu ze sklepu - sprzedawca nie wie czy kod nie jest wykorzystany czy nie (bo tylko wzrokowo może to ocenić i ew. anulować w ciągu kilku minut).

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18579
  • 53188
  • 720

Doładowanie

@wscieklaewka dokładnie, jaki pisze @Piotrekk85. Wczoraj sprzedali mi kody na 130 PLN, ale, że się zorientowałem, to ich nie wziąłem. Co mnie obchodzi, jak chcą wcisnąć nie to, co potrzebuję. Miałem tylko farta, że spojrzałem na ciąg kodu i mi nie spasowało. Tak bym był 130 PLN w plecy. Wydrukowali jeszcze raz, to co chciałem i za to co chciałem zapłaciłem. Fotka z poprzedniego mojego posta jest tylko przykładem prawidłowego kodu doładowującego do GSM, ale dopiero na drugim wydruku widać, do jakiej sieci komórkowej jest kod.

Tak więc trzeba mocno uważać i sprawdzać na miejscu, jaki kod został zakupiony.

Po wyjściu ze sklepu zostajemy z unikalnym kodem za kilkanaście PLN, bez możliwości zwrotu, który może być bezwartościowy.

 

@Zhan na allegro lub olx co jakiś czas pojawiają informacje, że ktoś zakupił pomyłkowo dany kod i teraz sprzedaje za pół ceny. Telegrosik obecnie mało używany, więc będzie trudno cokolwiek z tym kodem zrobić. Szkoda, że dotknęła Cię taka nieprzyjemna sytuacja.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Doładowanie

Witaj @Piotrekk85 dziś w ten paskudny deszczowo-burzowy dzień 🙄

 

Kupowałam doładowania ( znaczy się te długie papierowe ciągi 🙂 w Żabce, i nigdy nie sprawdzałam ani nawet przez chwilę nie przyszłoby mi to do głowy takowe sprawdzanie 🙂

Ich terminale ( niech więc wymienią sobie, albo wycofają takowe całkowicie )

Jam jest osoba słabowidząca i takich jak ja jest dużo więcej ludzi. Mamy zaufanie do sprzedawców - i nie musimy sprawdzać kodów gdyż dostajemy pokwitowanie na zakup więc - reklamacje powinny być uwzględniane.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

Doładowanie

We wszystkich punktach które sprzedają doładowania różnych operatorów to nie możliwe. Zawsze warto sprawdzić nazwę doładowania i kwotę.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Doładowanie

@Piotrekk85 

To co - mam ze sobą nosić lupę czy jak ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

Doładowanie

Niestety.