Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa SMS premium


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Nie działa SMS premium

Witam 

To jak orange traktuje klientów powinno pójść w świat ....

Od 2 miesięcy walczę z wami o możliwość wysyłania sms premium i nic !! Cały czas na czacie odp że jesteśmy w trakcie ustalania przyczyny i wysyłamy ponaglenie ;)) 

 

Co śmieszniejsze to zablokowali mnie nawet na czacie żeby nie pisać do nich, dziadostwo i trzeba to po imieniu nazwac Zło.... Z Orange !!

 

____________

* Wpis został poddany edycji. W temacie doprecyzowano etykiety - Wiktor

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Nie działa SMS premium

A jaka oferta? Próbowałeś przełożyć kartę sim do innego urządzenia i tam wysłać?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Nie działa SMS premium

Pokaż szczegóły
Orange free na kartę . Tak , karta już była w 3 telefonach . Wkurza to jak 2 miesiące od zgłoszenia do Orange i zero kontaktu i jeszcze  ..... Zablokowali mnie na czacie !!

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Nie działa SMS premium

A może kupiłeś "bezpieczny starter"?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Nie działa SMS premium

Nie 🙂 raczej . Po drugie gdybym kupił jak ty piszesz jakiś Bezpieczny starter ( ja i pewnie 90% polski nie słyszało o tym ) to na infolinii by chyba powiedzieli .... Zrobili coś . A nie dwa miesiące mają gdzieś i nawet na policję mam zamiar to zgłosić .

Ponad 300 zł na koncie i nie mogę w pełni korzystać z ich ofert . Pieniędzy tez tez chcą zwrócić 

 

____________

* Wpis został poddany edycji - Wiktor

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Nie działa SMS premium

Sęk w tym, że obecnie jest głębszy błąd (bug) ze zdejmowaniem blokad z bezpiecznego startera. W systemie wydają się wyłączone, a jednak nic nie wyślesz. Złóż reklamację i domagaj się zadośćuczynienia w postaci 1/30 średniej miesięcznej doładowań za każdy dzień bez naprawy. To może przyspieszy jakieś info.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Nie działa SMS premium

Dzięki kolego . Ale chyba najpierw zgłoszę na Policje . Z nimi nie chce mi się już dyskutować . 2 zgłoszenia mam i zero odp .  Z 16 czerwca i 5 lipca .


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Nie działa SMS premium

Policję? Lepiej do UKE czy UOKIK. Na komisariacie pewnie Cię wyśmieją.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Nie działa SMS premium

Mailowo złoże zawiadomienie że przywłaszczyli sobie moje pieniądze nie chce ich oddać . A chce je wykorzystać zgodnie z regulaminem na SMS premium TYLKO. A nie mogę od 2 miesięcy . Do UKE też napiszę nawet dziś 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Nie działa SMS premium

Radzę poczytać czym jest przywłaszczenie... Raczej ciężko to wykazać w tej sytuacji. Usługi telekomunikacyjne są regulowane inaczej niż "zwykłe przedmioty" czy pieniądze.

Spróbuj ew. napisać na ścianie Orange na fb lub Twitterze podając numery zgłoszeń - może ktoś zwiększy ich priorytet.