Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poczta głosowa


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 35
  • 0

Poczta głosowa

Chciałbym zapytać o usługę Poczta Głosowa.

Moja sytuacja. Wystawiam pewien towar na stronie pewnego monopolisty który zrobił duże podwyżki. Mój plan to wystawianie oferty tylko co istotne na stronie monopolisty a docelową ofertę na stronie internetowej nie-monopolisty.
Na jednym numerze telefonu (który będzie leżakował) chciałbym aby stale była informacja nagrana przeze mnie typu witamy, zapraszamy na naszą nową stronę internetową XYZ, w razie jakiś pytań prosimy o kontakt pod numerem XXX XXX XXX (jakieś krótkie powitanie).

Moje pytania:
-jeśli ktoś natrafi na pocztę głosową to płaci jak za normalne połączenie do Orange?
-ja nic ekstra nie płacę ?
-usługa poczty głosowej jest zarówno na karcie jak i w abonamencie taka sama ?
-jak długie może być takie powitanie ?
-jeśli skrzynka się przepełni to czy osoba dzwoniąca otrzyma powitanie ?
Wiadomości głosowe naturalnie nie planuję odsłuchiwać.

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Poczta głosowa

1. Tak, jak za normalne polaczenie

2. Nic nie placisz

3. Na karte darmowa poczta w wersji Standard, w abonamencie masz dwie opcje poczty glosowej Standard i Gold 

Screenshot_20200817_134707.jpg

4. Patrz tabelka wyżej. 

5. Jesli sie przepelni to nie uslyszy powitania

 

Info o poczcie glosowej

https://www.orange.pl/omnibook/poczta-glosowa


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Poczta głosowa

Czy używany numer ma być stacjonarny czy komórkowy?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 35
  • 0

Poczta głosowa

Komórkowy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Poczta głosowa

@ziomq potwierdzam to co napisał @byczyn_86 i jeszcze od siebie dodam:

  1. Normalne połączenie, chyba, że ma wykupiony pakiet minut, to połączenie jest taryfikowane z pakietu minut.
  2. Jeżeli poczta w wersji standardowej, to nic nie płacisz. Odsłuchiwanie pod numerem *501 też jest bezpłatne. W przypadku oferty na kartę raz na jakiś czas należy wydłużyć ważność konta na rok, wysyłając SMS o treści START na numer 8002.
  3. Jest taka sama, nie pamiętam tylko, czy nie ma dłużej ważnych wiadomości.
  4. Powitanie 30 sekund.
  5. Po przepełnieniu skrzynki, czyli nagraniu 10 wiadomości, powitania nie będzie. Użytkownik usłyszy, że skrzynka danego numeru jest już pełna, nie można zostawić więcej wiadomości. Podpowiem jeszcze, że nie wszyscy dzwoniący się nagrywają. Często po wysłuchaniu komunikatu rozłączają się.

Dobrze co jakiś czas skontrolować ilość wiadomości na poczcie głosowej i wykasować je. Po 14 dniach nieodsłuchania wiadomości są z automatu kasowane.

Ja właśnie z jednym takim numerem podobnie robię, możesz sprawdzić: 504 584 505.