Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego zniknął uzbierany pakiet internetowy?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 12
  • 0

Dlaczego zniknął uzbierany pakiet internetowy?

Witam. Poprzez doładowania konta zagranicą uzbierałem ponad 140 GB pakietu danych internetowych. Dzisiaj sprawdzam stan pakietu i jest już tylko 15 GB uzyskane z ostatniego doładowania za 30 zł. Gdzie jest reszta? Dlaczego mi ten pakiet nagle zabrano?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Dlaczego zniknął uzbierany pakiet internetowy?

@Kubson1989 pani mila ale GB nie dala😁😜 uwazaj na przyszlosc👍

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Dlaczego zniknął uzbierany pakiet internetowy?

@Kubson1989 witaj a jaka byla waznosc tego pakietu/tych GB? 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 12
  • 0

Dlaczego zniknął uzbierany pakiet internetowy?

Od około około 2,5 miesiąca cały czas mi normalnie zbierało ten pakiet i go powiększało raz doładowywałem za 10 zł, raz za 30 zł, itd.  Ceszyłem się, że po powrocie z zagranicy będę miał dużo tych GB mobilnych bo akurat tam gdzie mieszkam nie moge mieć internetu stacjonarnego. Co do ważności pakietu to powinno przedłużać automatycznie po każdym doładowaniu, no i niby przedłużało. Aż do teraz 😞


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Dlaczego zniknął uzbierany pakiet internetowy?

@Kubson1989 doladowanie za 10 zl przedluza waznosc GB o 5 dni, za 30 zl o 31 dni. Moze po prostu skonczyla Ci sie waznosc tych GB? Jesli chcesz uzyskac szczegolowe informacje to skontaktuj sie telefonicznie lub przez czat z biurem obslugi https://www.orange.pl/view/kontakt beda mieli wglad na Twoje konto i powiedza Ci co sie stalo


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Dlaczego zniknął uzbierany pakiet internetowy?

@Kubson1989 jesli doladowales za 30 zl a potem np kilka razy za 10 to GB i tak beda wazne 31 dni


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 12
  • 0

Dlaczego zniknął uzbierany pakiet internetowy?

Zadzwoniłem. Dowiedziałem się, że popełniłem głupi błąd, bo właśnie ostatnio jak doładowałem konto za 10 zł (przed tym jak doładowałem za 30 zł) to przekroczyłem ważność pakietu wynoszącą 5 dni. No i cały uzbierany pakiet poszedł w....   Szkoda. Teraz doładowywał już tylko za 30 zł aby mieć cały miesiąc ważnego pakietu.

 

Dziękuję bardzo byczyn 86 za pomoc.

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dlaczego zniknął uzbierany pakiet internetowy?

@Kubson1989 jak sprawdzałaś ważność pakietu GB? Pamiętaj, że ważność środków z konta głównego może być inna niż pakiet GB z doładowania.

Jeżeli jeszcze nie minęło 7 dni od upływu ważności pakietu, to przysługuje Tobie gwarancja zwrotu. Mogą być zwrócone GB do 24 godzin.

Wszelkie informacje uzyskasz dzwoniąc na infolinię: +48 510 100 100.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 12
  • 0

Dlaczego zniknął uzbierany pakiet internetowy?

P.S- Ale moim zdaniem tak nie powinno być, powinna być możliwość odzyskania tych danych. Troche to nieuczciwe. Ale cóż 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Dlaczego zniknął uzbierany pakiet internetowy?

@Kubson1989 nie ma sprawy, ale bardziej sie oplaca doladowac za 50zl wtedy GB sa wazne 3 miesiace


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Dlaczego zniknął uzbierany pakiet internetowy?

@Kubson1989 ot przeoczenie😉 bedziesz wiedzial na przyszlosc👍