Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Darmowy internet po każdym doładowaniu 50 zł ??

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Darmowy internet po każdym doładowaniu 50 zł ??

@Jaro72  No to tam nie ma lejka, możesz próbować reklamować, czasami się udaje...

We wcześniejszych wpisach miałem na myśli taryfę OFnK, Twoja jest trochę "archiwalna".


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 9
  • 0

Darmowy internet po każdym doładowaniu 50 zł ??

Wykorzystałem bonusowy pakiet internetowy OK ale co z kasą na koncie skoro pakiet wykorzystałem dziś i od razu zniknęły mi środki z konta  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Darmowy internet po każdym doładowaniu 50 zł ??

Jeśli wykorzystałeś bonus i nadal korzystałeś z internetu, to internet był rozliczany ze złotówek z konta głównego.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Darmowy internet po każdym doładowaniu 50 zł ??

W tej taryfie net jest drogi 25 gr. za 50 kB, czyli za 50 zł. miałeś tylko 10 MB.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 9
  • 0

Darmowy internet po każdym doładowaniu 50 zł ??

Korzystałem z bonusa i sprawdzałem jego stan do wczoraj a dziś jeszcze przed skorzystaniem z netu sprawdziłem stan konta i nadal na nim było 50 zł a po 2 godzinach ani pakietu ani pieniędzy na koncie a nie korzystałem dziś z netu na pewno nie całe te 2 godziny jak to możliwe by nawet w takim czasie znikło mi 5 dych choć dziwiło mnie troszkę to że stan konta nie spadł choć wysłałem kilka smsów sprawdzając stan pakietu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Darmowy internet po każdym doładowaniu 50 zł ??

Internet nie jest rozliczany za czas, a ilość wysłanych i pobranych danych. Jeśli miałeś LTE, pobranie 1GB trwa około minuty.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Darmowy internet po każdym doładowaniu 50 zł ??


@Piotrekk85napisał(-a)
Internet nie jest rozliczany za czas, a ilość wysłanych i pobranych danych. Jeśli miałeś LTE, pobranie 1GB trwa około minuty.

Eno Ty masz już jakieś 5G ?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Darmowy internet po każdym doładowaniu 50 zł ??

@Jaro72, przeczytaj ostatnie posty. Transfer danych jest drogi po wykorzystaniu pakietu i szybko poleciało. Napisał Ci @Katani1 ile Cie to kosztowało 10MB za 50zł


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 9
  • 0

Darmowy internet po każdym doładowaniu 50 zł ??

Oki teraz rozumiem tylko czy nie powinienem dostać informacji że zaczęło się pobieranie poza pakietem?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Darmowy internet po każdym doładowaniu 50 zł ??

Trzeba by się dokopać do regulaminu. Obawiam się, że nawet jakbyś dostał info to i tak za późno, 10 MB to przecież dwa duże zdjęcia. 

Znalazłem to:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/orange-one-z-pakietem-gb-za-doladowanie/

a tam info, że promocja trwa do końca 2017 r. ...