Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy pojawią się nowe numery telefonów?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 44
  • 0

Czy pojawią się nowe numery telefonów?

Witam.

Ostatnio pojawiły się startery z początkiem numeru 451 bądź 452.

Czy oprócz tych numerów Orange planuje niedługo wdrożyć kolejne nowe numery?

Jeżeli tak to jaki będzie początek tych numerów?

Planuję zmienić numer na nowy i zależy mi na nowym czystym numerze nieużywanym.

Większość jest jednak już używanych.

Pozdrawiam serdecznie

30 ODPOW. 30

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3217
  • 7474
  • 136

Czy pojawią się nowe numery telefonów?

Hej no polecam skorzystać z tych nowych 451 lub 452. W pozwoleniach dla Orange jest jeszcze 453 i 454. Sam zakupiłem kilka starterów 451 i 452.

 

Numery są mniej więcej od Luty-Kwiecień.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12995
  • 53361
  • 620

Czy pojawią się nowe numery telefonów?

@gabriella1  tego nie wie nikt, prócz  operatora I to w wąskim zakresie  specjalizacji

Trzeba szukać tak jak napisał @Ron 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 44
  • 0

Czy pojawią się nowe numery telefonów?

Z tego co mi wiadomo to te 451 i 452 były kilka lat temu w innej sieci i teraz trafiły do Orange. Widziałam te startery w sklepie Żabka, wzięłam jeden i okazało się że był podpięty pod konto na Facebooku.

Chciałam sobie kupić nowy numer i zależy mi na czystym nieużywanym.

Te z początkiem 453 i 454 mogą być faktycznie nowe bo pierwsze o nich słyszę i jeszcze takich nie widziałam.

Ciekawe czy będą jakieś nowe na 5,6, 7 lub 8


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3217
  • 7474
  • 136

Czy pojawią się nowe numery telefonów?

To były 450, nic mi nie wiadomo o numerach 451 i 452, aby były kiedyś w innych sieciach. Moim zdaniem to są całkiem nowe prefiksy. Jedynie jakiś numer mógł być tymczasowym od Lutego. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 56
  • 0

Czy pojawią się nowe numery telefonów?

to sie może zawsze zdażyć. Np. mój brat miał numer nowy ze startera 509 xyy xyz i dostawał smsy z horoskopami zodiakami i inne badziewia to po kontakcie z biurem obsługi mu za free zmienili numer na numer z puli nieużytków 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 44
  • 0

Czy pojawią się nowe numery telefonów?

Jest taka pula gdzie są tylko nieużywane numery?

Pytam bo właśnie ja mam taką sytuację numer początek - 510 i numer był używany wcześniej bo przychodzą mi jakieś smsy ciągle więc to do poprzedniego właściciela.

Rozmawiałam na czacie z konsultantem to jedynie zaproponowali mi kupno nowego numeru oraz z tego co mówili to jest jedna pula nieużywanych numerów z której dają numery. Tam również są numery które kiedyś były używane więc z tej puli może trafić się taki który miał ktoś już wcześniej. 

Chyba nie ma 100% gwarancji że z tej puli dostanie się " czysty" numer? Może mieć jakąś historię już?

Czy jednak większość w tej puli to nowe numery? 

Anonim

Nie dotyczy

Czy pojawią się nowe numery telefonów?

Też nie to ciekawi. Spotkałam się z zamianą numerów ale to na zasadzie, że system sam proponuję a nie gwarancja, że numer jest czysty.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18432
  • 52693
  • 710

Czy pojawią się nowe numery telefonów?

W celu oczyszczenia numeru, warto dotrzeć do serwisów, w których był podany. To trochę mozolna robota i nie zawsze się uda. Miałem kiedyś numer po lekarzu. Pewnie dalej jest podany w serwisie zagranicznej bazy lekarzy. Niestety nie do usunięcia. 

Teraz pewnie coraz trudniej trafić na numer, który nic nie ma, tym bardziej, że wracają ponownie do obiegu.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2069
  • 11670
  • 52

Czy pojawią się nowe numery telefonów?

@gabriella1  puli z nieużywanymi numerami nie ma w Orange, prędzej w kiosku czy Żabce je znajdziesz 😉

We Flex udało mi się ustrzelić czysty numer, tam zresztą można numer też wymienić na inny.

Z prepaid odchodzę i pozostanę na numerze z FLEX, zero reklam i spamu.

Tak na marginesie... Pula 516XXXXXX jest stosunkowo czysta, chyba że się pecha ma 😎

Jest też inna droga, zakup startera Virgin Mobile czy PLAY i migracja do Orange 😉