Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy pojawią się nowe numery telefonów?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Czy pojawią się nowe numery telefonów?

@IreneuszCD , ja też mam zakupionego w salonie Orange z 516... z Flexem i mam go jako główny, ale wydaje mi się, że gwarancji nie ma żadnej, że ta pula jest całkiem czysta.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

Czy pojawią się nowe numery telefonów?

@bronzub  100% pewności nigdy nie ma, ale ta pula w miarę bezpieczna, 515XXXXXX mam kilka lat na kartę i też bez przeszłości 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Czy pojawią się nowe numery telefonów?

@IreneuszCD , a jak idzie sprawdzić na dualSIM jak ktoś dzwoni do Ciebie, a jeden jest z przeszłością, zaś drugi z puli 516?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

Czy pojawią się nowe numery telefonów?

Jak z danego numeru idzie spam, to nawet na dual sim widać, ja mam filtr w aplikacji Telefon aktywny i widzę co jest grane 😉

Na prywatnym mam blokadę nieznanych numerów i ukrytych 😄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Czy pojawią się nowe numery telefonów?

@IreneuszCD , oświeciło mój zwapniały umysł. Przecież mam inne dźwięki na odbiór połączenia i mogę ewentualnie sprawdzić co za numer. Albo zrobić listę z trybem FDN i mieć święty spokój. Są jednak minusy, więc to filtrowanie ma jakiś sens, nawet jeśli wychodzi połączenie od operatora. Całkiem tego nie rozkminiłem na swoim przykładzie, ale filtr mi od razu wskazuje SPAM.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

Czy pojawią się nowe numery telefonów?

@bronzub  wystarczy, że będziesz filtrować numery, z puli spam Google Play 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3217
  • 7474
  • 136

Czy pojawią się nowe numery telefonów?


@IreneuszCDnapisał(-a)

@gabriella1  puli z nieużywanymi numerami nie ma w Orange, prędzej w kiosku czy Żabce je znajdziesz 😉

 😉


Nie mogłem przejść obojętnie obok Twojego wpisu😋

 

Co to za różnica czy w żabce czy na portalu? 😋 I tutaj i tu mogą być używane.

 


@IreneuszCDnapisał(-a) 

We Flex udało mi się ustrzelić czysty numer, tam zresztą można numer też wymienić na inny.

Z prepaid odchodzę i pozostanę na numerze z FLEX, zero reklam i spamu. 


A skąd masz pewność, że czysty? Jaki prefiks? Flex też ma używane numery.

 


@IreneuszCDnapisał(-a).

Tak na marginesie... Pula 516XXXXXX jest stosunkowo czysta,  


Praktycznie każdy 516 był używany… to są stare prefiksy. Fakt, że z przed lat więc szansa, że rynek gospodarczy, towarzyski się zmienił 🤔😋

 


@IreneuszCDnapisał(-a) 

Jest też inna droga, zakup startera Virgin Mobile czy PLAY i migracja do Orange 😉


Virgin można trafić na perełkę, szczególnie jak widzimy starter, stary, zabrudzony i bez terminu ważności. Sam z takiego startera mam do dziś swój prywatny numer i drugi w zapasie sprawdzony przez BOK, że nie był kilka lat wstecz używany. 737 9....

 

Jeszcze raz napiszę prefiksy 451 i 452, nie były używane przez sieć,  wię skąd przekonanie że pochodzą od innej sieci. W rezerwacji Orange od 2020r. To jest jeden z moich ulubionych tematów które badam. 😋


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

Czy pojawią się nowe numery telefonów?

@Ron ja może farta mam 😄

FLEX ma 516XXXXXX i czyściutki, jak na razie 😉

515XXXXXX mam od początku, chyba jak na starym forum Orange pisałem i też czysty, pewnie go zostawię i wrzucę do FLEX 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3217
  • 7474
  • 136

Czy pojawią się nowe numery telefonów?

O to ten 515 to może być czysty😏 no farta jak nic nie dzwoni, to masz spokój. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 44
  • 0

Czy pojawią się nowe numery telefonów?

Czyli te numery z początkiem 516 są w miarę czyste czy jednak są już wydaje mi się parę lat już do kupna.

Teraz drugie pytanko coś wspominasz o Virgin Mobile lub Play by tam kupić starter i przenieść do Orange.

Możesz powiedzieć na jakie numery w Virgin lub Play zwracać uwagę by były nowe?

Pozdrawiam.