Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy pakiet "365 dni - 1 TB - 360 złotych" jest..?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Czy pakiet "365 dni - 1 TB - 360 złotych" jest..?

I to by mi pasowało, gdyby nie fakt, że u konkurencji za doładowanie 200 zł otrzymuje 200 GB internetu na ten sam okres czasu. I w tej ofercie Orange nie ma podjazdu.

 

Już podliczałem: Orange 365 za 360 złotych i mam spokój z Internetem na cały rok. Ale zostaje mi na koncie 0 złotych.

________________
* Wpis poddany edycji  – moderator Kinga

Anonim

Nie dotyczy

Czy pakiet "365 dni - 1 TB - 360 złotych" jest..?

@Anonim  masz na rok bez limitu i 1TB danych, po co kasa na koncie, jak ci to nie daje spokoju, do ładuje za 30 czy 50zł, wskoczy bonus gb 😄


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Czy pakiet "365 dni - 1 TB - 360 złotych" jest..?

Aha jeszcze Orange daje do końca kwietnia 10GB na start.

Regulamin promocji „10 GB na start” 

Innych promocji dla nowych i przenoszących (oprócz pakietu no-limit za połowę ceny przez 1 miesiąc) jakoś nie widzę

Anonim

Nie dotyczy

Czy pakiet "365 dni - 1 TB - 360 złotych" jest..?

Jednak zdecydowałem się. Swoją drogą, ciężko dostać starter Orange (tylko Żabka i stacja benzynowa, gdzie powiedzieli, że też często mają braki. A na poczcie od kilku tygodni nie mają Orange). Dziwna polityka, jak na takiego giganta. Za to startery konkurencji dostępne w warzywniaku, czy monopolowym. 

 

Mam jeszcze takie pytanko - czy niewykorzystane GB internetu z pakietu "365 dni - 1 TB - 360 złotych" przechodzą na kolejny rok (pod warunkiem, że wykupię kolejny wspomniany pakiet), czy po roku czasu wszystko się anuluje, i choćby mi zostało 300 GB, to one przepadną w 365 dniu po aktywowaniu pakietu? 


20210423_175342.jpg


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7026
  • 183

Czy pakiet "365 dni - 1 TB - 360 złotych" jest..?

Środki na internet przepadną z końcem pakietu.

Anonim

Nie dotyczy

Czy pakiet "365 dni - 1 TB - 360 złotych" jest..?

Dzieki za odp.

 

Tak jak się spodziewałem. Byłoby za dobrze, gdyby ów GB nie przepadały. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Czy pakiet "365 dni - 1 TB - 360 złotych" jest..?

@Anonim też zauważyłem, że startery Orange coraz trudniej są dostępne. Startery konkurencji dostępne wszędzie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Czy pakiet "365 dni - 1 TB - 360 złotych" jest..?

Jakby ktoś szukał starych starterów, są w sklepie nie dla idiotów 🤫
Anonim

Nie dotyczy

Czy pakiet "365 dni - 1 TB - 360 złotych" jest..?

Na poczcie zapytałem, to okazało się, że od kilku miesięcy nie ma starterow Orange. A na ścianie wisiały startery wszystkich operatorów. Nawet jakieś rosyjskie/ ukraińskie. Wcześniej matkę poprosiłem, jak będzie przy okazji na mieście, i przeszła 6 sklepów i 0 starterow Orange.

 

Jest to bardzo niewygodne. U mnie do Żabki jest dosyć daleko. Na szczęście stację paliw mam na osiedlu. To powinno być tak, że załatwiasz od ręki. Wchodzisz do pierwszego sklepu i po temacie. Tak jest że starterami wszystkich operatorów. Niezrozumiałe działanie Orange, przez to dużo osób zapewne rezygnuje z ich starteru, bo mają pod ręką konkurencję, a ich starter trudno znaleźć.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 456
  • 866
  • 3

Czy pakiet "365 dni - 1 TB - 360 złotych" jest..?

Nie ma tego pakietu na linkowanej stronie. Jak przedłużyć kończący się pakiet 1TB + nolimit na rok za 360zł?