Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy obecne promocje można aktywować na starym NL


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 36
  • 0

Czy obecne promocje można aktywować na starym NL

Minął rok i usługa się lekko zmieniła.

Zajrzałem na aplikację i widzę, że są jakieś promocje typu 5400 giga albo nolimit za 15 zł.

Jeśli dobrze zrozumiałem, to musiałbym przejść na opcję 35 zł/miesiąc żeby z tego korzystać?

Jeśli chcę dalej zachować NL za 25 zł to lepiej niczego nie kombinować i nie aktywować żadnych innych pakietów, bo opcji powrotu zapewne już nie będzie, tak?

 

________________
* Wydzieliłem z tematu Oferta na kartę - no limit tylko na rozmowy – moderator Michał

2 ODPOW. 2

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1683
  • 5832
  • 67

Czy obecne promocje można aktywować na starym NL

@m0ckNiezupełnie tak. Jak już stary cykliczny NL za 25 zł odnowił się nowym cyklicznym za 25 zł z MMSami , to obowiązują zasady dla nowych cyklicznych z MMSami.

Jedyny wyjątek to nie można samodzielnie aktywować NL cyklicznego za 25 zł oraz samodzielnie odnawiać=przedłużać cyklicznego 31-dniowego NL za 25 zł tym samym NL. Można przedłużać ważność dowolnymi jednorazowymi NL.

Zapewne przejdą trzy jednorazowe NL na próbę za 15 zł, ale aktywowane  w następujący sposób:

1) SMS START na 815 (+15GB+31dni w NL)(słyszałem, że nie przechodzi, a nie odwołano tej promocji)

2) Aktywacja jednorazowego za 15zł w MO (+25G+31dni w NL)(+31dni w 5G pass)

3) SMS START40 na 812 (+40GB+31dni w NL)(+31dni w 5G pass)

 

PS.

NL cykliczny + NL jednorazowy = NL cykliczny

(kolejność dodawania nie ma znaczenia)

PS2

Kiedy dodajemy cykliczne kolejność dodawania ma znaczenie:

NL cykliczny1 + NL cykliczny2 = NL cykliczny2

NL cykliczny2 + NL cykliczny1 = NL cykliczny1


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3274
  • 7734
  • 142

Czy obecne promocje można aktywować na starym NL

@m0ck , tak aby otrzymać 12 paczek po 450 GB, należy aktywować usługę bez limitu za minimum 35zł.

 

10 zł więcej masz dodatkowo 450GB co miesiąc. 🙂 

 

Nie ma możliwości powrotu na pakiet za 25zł.