Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy na kartę jest jakiś pakiet 5G "na próbę"


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 26
  • 0

Czy na kartę jest jakiś pakiet 5G "na próbę"

Chciałbym sprawdzić 5G - czy jest jakiś pakiet np. na 1 dzień czy 5GB za kilka zł by sprawdzić jak to działa u mnie? 

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Czy na kartę jest jakiś pakiet 5G "na próbę"

@lukpap jest pakiet bez limitu do wszystkich z dostępem do 5G za 39 PLN na 30 dni, wersja jednorazowa i cykliczna. Możesz go włączyć i wyłączyć w każdej chwili.

Więcej informacji jest podane ytutaj:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Bez-limitu-do-wszystkich-z-dost%C4%99pem-do-5G-za-39...


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 26
  • 0

Czy na kartę jest jakiś pakiet 5G "na próbę"

Nie no 40 zł by sprawdzić, że np. nie działa nic lepiej niż LTE to trochę szkoda kasy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Czy na kartę jest jakiś pakiet 5G "na próbę"

@lukpap możesz skorzystać z FLEX, jak dobrze pójdzie to nawet za free, ewentualnie zapłacisz 25 PLN.

Aktywujesz najtańszy pakiet za 25 PLN, po aktywacji zmieniasz na najdroższy za 80 PLN, gdzie jest już opcja 5G. Środki po zmianie planu na wyższy nie są pobierane od razu, potem do 14 dni jak zrezygnujesz, to powinny środki zostać zwrócone.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 67
  • 0

Czy na kartę jest jakiś pakiet 5G "na próbę"


@lukpapnapisał(-a)

Nie no 40 zł by sprawdzić, że np. nie działa nic lepiej niż LTE to trochę szkoda kasy.


Na infolni bądź czacie konsutlant powinien mieć możliwość aktywacji Ci samego 5G na miesiąc za 15 zl. Wiem ze kiedyś coś takiego na BOK słyszałem ale nie wiem czy tego juz nie zmienili.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 26
  • 0

Czy na kartę jest jakiś pakiet 5G "na próbę"

Kurczę liczyłem, że można prosto i niewielkim kosztem sprawdzić... no nic poczekam, może ktoś w O. zdecyduje, że warto dać ludziom popróbować 5G i zrobią jakiś pakiet.

5 zł za dzień to przecież 150 zł za miesiąc więc drogo, ale do sprawdzenia OK - bo tracisz 5 zł jak Ci nie pasuje.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 67
  • 0

Czy na kartę jest jakiś pakiet 5G "na próbę"

W przyszłości 5G powinno już być we wszystkich planach. Ogólnie trochę przypał robi Orange ze w ofercie intertu mobilnego na abonament dalej nie udostępniają 5G chociaż już rutery z 5G sprzedają xD


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Czy na kartę jest jakiś pakiet 5G "na próbę"

Dopóki 5G nie będzie na częstotliwości 3,6 GHz, to nie ma czego żałować. Szybciej działa internet na LTE, a jak jest agregacja pasma, to już nawet nie ma co porównywać. No chyba, że zależy na pingu, to na 5G jest o kilka milisekund niższy niż na LTE.

 

@lukpap jak zależy Tobie na jednodniowym 5G za 5 PLN, to daj pomysł:

https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly

Ja zagłosuje.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Czy na kartę jest jakiś pakiet 5G "na próbę"

5G ma dedykowany pakiet jak napisał. @ketrasaArtur   Kwestia czasu jak technologia będzie standardem, to i pakiety będą 😉 Na tą chwilę zgodnie z powyższym.