Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy mogę uruchomić pakiet Bez limitu z 5G Pass, jak korzystałem z Bez limitu w innej promocji?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

Czy mogę uruchomić pakiet Bez limitu z 5G Pass, jak korzystałem z Bez limitu w innej promocji?


@Wojciechnapisał(-a)

Od dzisiaj wprowadzamy zmiany w usłudze "Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 25GB + 5G pass na próbę". Możecie skorzystać na próbę z promocji w kwocie tylko 15 zł, zamiast 35! Dotyczy to wersji jednorazowej, jak i cyklicznej.

Można na przykład skorzystać z wersji jednorazowej za 15 zł. Później sobie włączyć wersję cykliczną, również za 15 zł. Jeżeli wybierzesz wersję cykliczną, to po miesiącu będzie już automatyczne odnowienie w cenie 35 zł. Więcej informacji w regulaminie tutaj.


A jeśli aktywowaliśmy pakiet za 15 zł (wł. za 31 zł) możemy aktywować te nowe?

 

 

___________________

*Post wydzielony z tematu "Nowa opcja promocyjna usługi bez limitu za 15 zł na próbę w ofercie na kartę" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Czy mogę uruchomić pakiet Bez limitu z 5G Pass, jak korzystałem z Bez limitu w innej promocji?

Jeśli dobrze zrozumiałem pytanie to odpowiedź jest w regulaminie:

Regulamin

Pokaż szczegóły
Usługa nie łączy się z żadną wersją usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”. Włączenie Usługi w trakcie korzystania z usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” oznacza automatyczne wyłączenie usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”. Zgromadzone w ramach usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” środki na Internet (gigabajty) w kraju i w roamingu UE oraz niewykorzystane dni ważności usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” zostaną dodane do środków na internet (gigabajtów) i dni ważności z Usługi.

 To jest całkiem inna usługa na próbę, więc nie powinno być problemu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

Czy mogę uruchomić pakiet Bez limitu z 5G Pass, jak korzystałem z Bez limitu w innej promocji?

@Windowv2 trzeba by wyłączyć tą promocję co masz aktywną > najpierw 😉

Jak włączyłem tą promocję bez limitu za 15zł, to mi się aktywował 5G Pass, więc nie musisz nic ekstra włączać 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

Czy mogę uruchomić pakiet Bez limitu z 5G Pass, jak korzystałem z Bez limitu w innej promocji?


@IreneuszCDnapisał(-a)

@Windowv2 trzeba by wyłączyć tą promocję co masz aktywną > najpierw 😉

Jak włączyłem tą promocję bez limitu za 15zł, to mi się aktywował 5G Pass, więc nie musisz nic ekstra włączać 😉


Bo myślałem że udział w przeszłości w starej akcji promocyjnej o tej https://biuroprasowe.orange.pl/blog/przedluzamy-promocje-rozmowy-sms-y-i-mms-y-bez-limitu-do-wszystk... wyklucza się z nowym pakietem na próbę


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Czy mogę uruchomić pakiet Bez limitu z 5G Pass, jak korzystałem z Bez limitu w innej promocji?

Jeśli dobrze zrozumiałem pytanie to odpowiedź jest w regulaminie:

Regulamin

Pokaż szczegóły
Usługa nie łączy się z żadną wersją usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”. Włączenie Usługi w trakcie korzystania z usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” oznacza automatyczne wyłączenie usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”. Zgromadzone w ramach usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” środki na Internet (gigabajty) w kraju i w roamingu UE oraz niewykorzystane dni ważności usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” zostaną dodane do środków na internet (gigabajtów) i dni ważności z Usługi.

 To jest całkiem inna usługa na próbę, więc nie powinno być problemu.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

Czy mogę uruchomić pakiet Bez limitu z 5G Pass, jak korzystałem z Bez limitu w innej promocji?

@Windowv2  korzystałem z wcześniejszych promocji, podobnych do tej (bez 5G Pass), ale to nie koliduje, da się obecną promocję z 5G Pass włączyć za 15 zł, skorzystałem na jednym numerze 😉


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1596
  • 5454
  • 59

Czy mogę uruchomić pakiet Bez limitu z 5G Pass, jak korzystałem z Bez limitu w innej promocji?

@Windowv2tylko pamiętaj,że kolejność jest istotna aby otrzymać paczki 200 GB razem  z NL za 15 zł.

1) najpierw zapis do 2400 GB

2) cykliczny NL za 15 zł

3) jednorazowy NL za 15 zł

Osobiście czekałem na potwierdzenie uruchomienia.

Potwierdzanie zapisu do 2400 GB SMSem nie przyszło tyko było potwierdzenie w apce, ale i tak sprawdzałem w apce czy się da uruchomić jeszcze raz przed aktywacją w apce NL cyklicznego za 15 zł.

szczegóły  --> tu <-- 

PS.

Jak z przelewów cyklicznych uzbieram co najmniej 26 zł to przedłużę=zmienię=powrócę do NL cyklicznego za 31 zł aby otrzymać paczkę 100GB i mniej płacić za NL o ile będzie to jeszcze możliwe.

 

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

Czy mogę uruchomić pakiet Bez limitu z 5G Pass, jak korzystałem z Bez limitu w innej promocji?

@andrzej1441 teraz da się przejść na ten za 31 zł w aplikacji i pewnie tak pozostanie, klikasz przedłuż ważność i masz wybór z 5G Pass i bez 😎


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1596
  • 5454
  • 59

Czy mogę uruchomić pakiet Bez limitu z 5G Pass, jak korzystałem z Bez limitu w innej promocji?

@IreneuszCDbardzo dobrze wiem jakie opcje są dostępne w MO w NL cyklicznym.

TB jest tyle bo w sylwestra przeszedłem ze starego NL cyklicznego za 7 zł na nowy. Wykorzystałem darmowy grudniowy NL na 7 dni, promocję 1200 Gb i stare promocyjne pakiety NL na 31 dni za 15 zł. Po takim doświadczeniu, to dzisiaj na pewniaka działem.

 

Formalnie po powrocie=przedłużeniu NL cyklicznego za 31 zł powinienem jeszcze otrzymywać paczki po 100GB z 1200GB.

 

Ogólnie biorąc koszty utrzymania NL nawet dobrze wpasowałem się z terminem przejścia na NL z MMSami.a dochodzi jeszcze możliwość praktycznie 92 hibernacji.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

Czy mogę uruchomić pakiet Bez limitu z 5G Pass, jak korzystałem z Bez limitu w innej promocji?

@andrzej1441 tak zakładałem że wiesz 😉 Ale dla zasady napisałem, jakby ktoś mniej obeznany, chciał skorzystać i obniżyć koszty NL 😉