Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Poziom 30, Ekspert
  • 1715
  • 1726
  • 99

Czy jest i ile by kosztował pakiet danych w UE przy usłudze cyklicznej?

[ Edytowane ]

Ja chciałem zapytać czy jest jakiś(i ile wynosi) pakiet danych w UE przy usłudze cyklicznej "„Cykliczne Rozmowy i SMSy bez limitu oraz GB dla przenoszących numer”" (28PLN/miesiąc) ? 

Opis mówi "W ramach usługi możesz dzwonić bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, wysyłać SMS-y bez limitów do wszystkich sieci komórkowych, a dodatkowo masz jeszcze GB na surfowanie w internecie - w Polsce oraz w roamingu w Unii Europejskiej. Pamiętaj, że z każdym automatycznym odnowieniem usługi otrzymasz o 1GB więcej niż w poprzednim cyklu!"

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna, oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Szczęśliwy

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Pracuję w Orange
  • 851
  • 1521
  • 157

[ Edytowane ]

Do wykorzystania w UE masz do 1,76 GB w UE w ramach usługi za 28 zł. Emotikon: Szczęśliwy

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata po zalogowaniu do Mój Orange
Czat pracuje: od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem świąt) od 7 do 21:30.

Nie odpowiadam na wiadomości wysyłane na PW.

Kod do Orange Flex-50 zł - podczas rejestracji podaj kod JAREKWAZM, a po miesiącu dostaniesz zwrot 50 zł Emotikon: Szczęśliwy

Wszystkie odpowiedzi:
Pracuję w Orange
  • 851
  • 1521
  • 157

[ Edytowane ]

Do wykorzystania w UE masz do 1,76 GB w UE w ramach usługi za 28 zł. Emotikon: Szczęśliwy

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata po zalogowaniu do Mój Orange

Kod do Orange Flex-50 zł - podczas rejestracji podaj kod JAREKWAZM, a po miesiącu dostaniesz zwrot 50 zł Emotikon: Szczęśliwy

Zespół Nasz Orange
  • 2272
  • 3416
  • 119

@BORAX

zachęcam Cię do oznaczenia powyższego  wpisu Emotikon: Mrugający (jako rozwiązania), jeżeli okazał się przydatny. Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć Bardzo szczęśliwy kot.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange | Udzielasz się na forum? Przestrzegaj zasad netykiety |

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 6
  • 0
  • 0

Czy w tej sytuacji ma te GB odnawiane co miesiąc ? A gdyby zmienił taryfe i kupił kolejny pakiet internetowy to już limit wyczerpany ?

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 851
  • 1521
  • 157

@vapvapnapisał(-a)

Czy w tej sytuacji ma te GB odnawiane co miesiąc ? A gdyby zmienił taryfe i kupił kolejny pakiet internetowy to już limit wyczerpany ?

Mógłbyś sprecyzować pytanie? Nie jestem pewny co dokładnie masz na myśli, a nie chcę wprowadzić w błąd.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 25786
  • 15184
  • 1154

Tu chodzi o to, że pakiety krajowe są współdzielone w ue. Jeśli wykorzysta się najpierw część w ue, to zostaje część w kraju. Więc samoodnowienia zwykle nie ma.
.
0 Lubię to
Odpowiedz