Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy Orange też wam pobiera za połączenia z infoliną?

ROZWIĄZANE

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Czy Orange też wam pobiera za połączenia z infoliną?

Jeśli masz telefon z Androidem, Windows Phone 8/8.1, Windows 10 Mobile lub iPhone'a, ściągnij aplikację MÓJ ORANGE ze sklepu 🙂

 

Dzięki temu, będziesz mógł bezpłatnie połączyć się z doradcą z numeru Orange na terenie Polski 🙂

 

Ponadto, zawsze - do czego gorąco zachęcam - możesz skorzystać z czata (z wyj. kwestii technicznych) lub podejść do salonu Orange 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Czy Orange też wam pobiera za połączenia z infoliną?

Cześć @schik Szczęśliwy robot.
Może któraś z odpowiedzi zawarta w tym temacie okazała się na tyle przydatna, by oznaczyć ją przez │Opcje postaZaakceptuj jako rozwiązanie│? Bardzo szczęśliwy kot


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Czy Orange też wam pobiera za połączenia z infoliną?

Witam,

niby wszystko ok, reklamację uwzględniono. Tylko mam nadal poważną wątpliwość, dlaczego ja mam płacic za błąd Orange. Nawet to 1.50. Dodam, by sie dodzwonić wstawałem celowo o 2 a.m. W mojej ocenie, jest to postępowanie operatora nad wyraz nieuczciwe.

 

Dajcie sobie spokój z tą opcją z czatem. Telefonu przez wiele minut nie odbieracie, a czatować proponujecie. No więc czatowałem do 2-ej w nocy. Chyba wystarczy.

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Czy Orange też wam pobiera za połączenia z infoliną?

Stare mój orange było fatalne. Nowe czarne oceniłem dobrze. Tej czerwonej słuchawki nie używałem, bo obawiałem się, że znowu skaje mnie Orange. Mam numer w Orange gdzieś od 2004 r i takich "nadużyć" ze strony operatora było sporo, może raz na 2 lata.


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Czy Orange też wam pobiera za połączenia z infoliną?


schik napisał:

Stare mój orange było fatalne. Nowe czarne oceniłem dobrze. Tej czerwonej słuchawki nie używałem, bo obawiałem się, że znowu skaje mnie Orange. Mam numer w Orange gdzieś od 2004 r i takich "nadużyć" ze strony operatora było sporo, może raz na 2 lata.


To super, że nowa wersja apki przypadła Ci do gustu Szczęśliwy robot. Bez obaw - połączenia z niej inicjowane (za pomocą "czerwonej słuchawki") są darmowe. (Istotne by karta SIM włożona do aparatu była z oferty Orange). Szczęśliwy robot. Także - śmiało Bardzo szczęśliwy robotMrugający robot.
Mam również nadzieję, że - pomimo tego, że natrafiałeś na "nadużycia" - nie zniechęcisz się do nas Emotikon: Szczęśliwy.

Tyle lat współpracy, że ho, ho... Oby się układała jak najlepiej Bardzo szczęśliwy kot.

/na marginesie: zastanawiałeś się nad tym? Mrugający kot/


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Czy Orange też wam pobiera za połączenia z infoliną?

Ja zapłaciłem ponad 10 zł za 35min rozmowy z Bok gdzie przełanczali mnie od jednego do drugiego i żaden nie mógł rozwiązać mojego problemu leżącego po stronie orange. Celowe działanie orange, idzie na dno idąc w światłowody w miastach gdzie jest kablówka, pozbywać się starych klientów (to jest opinia byłego doradcy biznesowego w orange). Coraz gorsze warunki umów. Zwolnienia pracowników orange itd. Jestem klientem od czasu gdy jeszcze była Idea posiadam internet tel. Stacjonarny, internet mobilny i 7 komórek, ale to już ostatnie przedłużenie z tą siecią jak tak dalej będzie, znajomi to samo mają zdanie. Za dużo operatorów aby zostać na siłę z Orange.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Czy Orange też wam pobiera za połączenia z infoliną?

Oj tam, zapewne w tm czasie podobne słowa napisał inny użytkownik na forum innego operatora. Zaraz wszyscy ne odejdą. Jednemu jest lepiej drugiemu gorzej. Na forach raczej nie napisze zadowolony klient, tylko ten co mu źle. Zawsze jest nam lepiej tam gdzie nas nie ma.

Skorzystaj następnym razem z czatu.
Anonim

Nie dotyczy

Czy Orange też wam pobiera za połączenia z infoliną?

A mnie zaraz przychodzi do głowy głos rozsądku. Posłużę się przykładem z "innej beczki". Jak kogoś stać na dobrego merca, to niech nie narzeka, że paliwo za drogie, bo to tylko czubek wydatków i możliwości finansowych u kupującego. Ja nie mam za dużo "miedzi", więc @Anonim na [...] po cichutku siedziEmotikon: Język Tak krawiec kraje....Emotikon: Mrugający


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Czy Orange też wam pobiera za połączenia z infoliną?

Mi rozsądek mówi, że te opłaty za infolinię są zbyt duże.

Jak masz merca za powiedzmy 100000zł to przegląd za 1000 to jest koszt rzędu 1% i na dodatek uzasadniony gwarancyjnie i do przewidzenia.

A jak masz abonament za 100zł i koszt infolinii 10zł to mamy aż 10% i na dodatek zazwyczaj ani nie do przewidzenia ani nie z naszej winy...