Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

CyberTarcza Orange

Anonim

Nie dotyczy

CyberTarcza Orange


@Aborows40napisał(-a)

Ogólnie znacznie prościej byłoby gdyby tego typu aplikacja była czymś realnym dla użytkowników Orange


@Aborows40 , ja Twoją myśl rozumiem tak: masz do dyspozycji (jako klient Orange) aplikację Mój Orange, z której korzystając (podgląd na Twoje usługi i nie tylko), możesz sobie także przejść do forum NO bez pobierania danych. O to Ci chodziło? Zaś sama CT daje Ci możliwość sprawdzania dostępnymi narzędziami (bez możliwości logowania się tam, co wcześniej koledzy Ci określili, kto może).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

CyberTarcza Orange

Glownie chodziło mi o Cyber tarczę i jej usługi, narzędzia na ich stronie

Bo skoro wykupiłem usługę platna w tym zakresie to myślałem że również będę mieć większą możliwość niż tylko samo sprawdzenie mojego IP


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

CyberTarcza Orange

I dobrze myślisz.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

CyberTarcza Orange

Dlatego uważam że to nie fair wobec klienta

No ale na szczęście mądry Polak po szkodzie i kolejnego miesiąca nie przedluze


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

CyberTarcza Orange

Usługa ma więcej funkcji. Początek do poniedziałku i zmigruj się do nowego serwisu.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

CyberTarcza Orange

Czym takim rozni się nowy serwis Orange od tego normalnego konta co mam? Uslugi etc beda takie jak byly

Anonim

Nie dotyczy

CyberTarcza Orange

@Aborows40 , różnice pomiędzy starym a nowym kontem MO, czy aplikacją, są. Dlatego, jeżeli dokonasz migracji, nie będzie to to samo.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

CyberTarcza Orange

 Domyślam się ze różnice jakieś muszą być.... Tylko nie rozumiem dlaczego migracja odbywa się w tak dziwny sposób? Zaproszenie dostają wybrani a powinni wszyscy. Ja muszę czekać na głupie połączenie na czacie aby móc przejść dalszy etap migracji. Bez sensu... Jakbym słuchal Kaczyńskiego w kontekście gorszego sortu 

Skoro coś jest to każdy powinien mieć równe prawa ku temu aby z tego w pełni korzystać 

Anonim

Nie dotyczy

CyberTarcza Orange

@Aborows40 , ja testowałem na swojej osobie migrację dla innego usera i nie wiem czemu musisz czekać na coś od konsultanta. Są, o ile mnie pamięć nie myli, do wyboru opcje przy rejestracji.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

CyberTarcza Orange

 Sam chciałbym to wiedzieć? Ogólnie czytałem i żeby móc dokonać migracji muszę dostać zaproszenie i kod weryfikacyjny

Nie mogę skorzystać z opcji założ konto bo mój numer telefonu jest już zarejestrowany

Opcja przypomnij hasło nie działa mimo iż mój mail jest podany w koncie jako formę do przypomnienia hasła

Gdy próbuje rejestracji poprzez numer telefonu i PESEL to komunikat końcowy jest ze muszę wejść na czat