Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

CyberTarcza Orange

Anonim

Nie dotyczy

CyberTarcza Orange

@Aborows40 , rozumiem, że tak się logujesz

Zamiast adresu mail wklepujesz nr. usługi (do starego MO) i masz starą wersję. Bo jakby system się burzył, to każe wpisywać adres mailowy z okresu rejestracji. Chore to, że najpierw zapraszają do rejestracji, jesteś klientem zaznaczasz i PESEL podajesz, a system nie przepuszcza. Natomiast Maxa "pociskają" do obsługi klienta i ten bywa nie kumaty. Kto to ogarnie?

zamiast maila, usługa w starym MOzamiast maila, usługa w starym MO


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

CyberTarcza Orange

 W tym problem że żadnego zaproszenia nie dostałem a czytałem że to konieczne aby móc się zalogować czy też zarejestrować 

Niezależnie co bym nie Wpisał czy mail, numer telefonu potem opcja PESEL lub NIP to efekt końcowy to komunikat o czacie.

Co więcej ja rejestrując stara wersję konta nie musiałem podawać maila, wystarczył numer telefonu i weryfikacja SMS 

Mail już dodałem potem gdy już miałem konto 

Anonim

Nie dotyczy

CyberTarcza Orange

@Aborows40 , a czy widzisz różnicę pomiędzy tym, co widzisz w starym MO, a tym, co widać w aplikacji MO? Bo jak Ci to wystarczy, to po co się masz wysilać? Niech zrobią to za Ciebie raz i porządnie, a nie tak, jak u mnie, że z testowanej bety miałem (jak się postarałem) stary i nowy podgląd.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

CyberTarcza Orange

 Tzn aplikacja mobilna mój Orange jest ok

Ale mój Orange na stronie www jest w starej wersji a widziałem różnice między starym a nowym to przyznam że jest tego sporo 

Nie wiem czy to też przekłada się na aplikacje mobilna? 

I wychodzę z założenia że jeśli jest coś dla użytkownika w znacznie lepszej wersji i dostępności to każdy użytkownik powinien a wręcz musi mieć do tego dostęp

Bo nie rozumiem dlaczego inny użytkownik na karte tej samej oferty co ja, dostaje zaproszenie a ja nie

Mimo że jestem wieloletnim klientem Orange 

Anonim

Nie dotyczy

CyberTarcza Orange

@Aborows40 , w mojej ocenie, aplikacja jest o wiele lepsza od starej wersji MO, pod warunkiem, że dokonujesz aktualizacji (4.12). Ale zobaczysz (z innej beczki), jak się zachowuje NO w pewnych sytuacjach). To wyskoczyło mi przed chwilką, kiedy używałem na forum fraz w wyszukiwarce. 

Co do starej wersji MO, ja sobie chwaliłem pewne rozwiązania, których mi w nowej wersji brak.

bugi.PNG


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

CyberTarcza Orange

Mam wersje 4.12 

Tego typu frazy wyskakuja bo pewnie jakoś jest to polaczone