Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

CyberTarcza Orange


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

CyberTarcza Orange

Wszedłem na ten link , zrobiłem rejestracje ale żeby ją ukończyć muszę zrobić to przez czat


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

CyberTarcza Orange

To musisz chyba na poniedziałek poczekać, bo czat już nie pracuje. A nie wiem czy przez infolinię Cię zmigrują.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

CyberTarcza Orange

Az tak mi się nie spieszy, może jutro a jeśli nie to w poniedziałek to ogarnę

Choć trochę to bez sensu ze jako użytkownik mam ograniczenia w takich przypadkach


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

CyberTarcza Orange

 Mam jeszcze pytanie odnośnie profilu tutaj 

A mianowicie w ustawieniach widzę opcje swojego IP oraz identyfikator urządzenia. W kwestii IP jest ok ale jak zrobić aby wyświetlił się identyfikator?  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

CyberTarcza Orange

Na dzień dzisiejszy nic Ci się tam nie wyświetli. Jest to opcja by sprawdzić, w jakich aplikacjach mobilnych (urządzeniach mobilnych) jesteś zalogowany. Skrypt na którym oparte jest to forum ma w opcjach aplikację mobilną (nie tylko w przeglądarce mobilnej), choć "góra forum" nie podjęła decyzji o jej używaniu i dostosowaniu do potrzeb Orange Polska.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

CyberTarcza Orange

Czyli rozumiem to tak,ze jest aplikacja mobilna której nie można uzywac?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

CyberTarcza Orange

Ogólnie znacznie prościej byłoby gdyby tego typu aplikacja była czymś realnym dla użytkowników Orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

CyberTarcza Orange

Chodzi o aplikację mobilną tylko do korzystania z forum. To nie dotyczy usług w Orange.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

CyberTarcza Orange

Dokładnie to mam na myśli

Anonim

Nie dotyczy

CyberTarcza Orange


@Aborows40napisał(-a)

Ogólnie znacznie prościej byłoby gdyby tego typu aplikacja była czymś realnym dla użytkowników Orange


Co do Cyber Tarczy Orange, czy komputer czy telefon, nic w tej usłudze nie zmienisz, skanuje twoje urządzenia, jak zagrożenie jest, to stosowny alert będzie, to nie antywirus czy zapora, gdzie coś można ustawić 😉