Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co to za szemrana firma??

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10910
  • 150

Co to za szemrana firma??


@Piotrekk85 napisał(-a)
A co się dzieje naprawdę? Międzynarodowe firmy BPO przecież nie mogą sobie pozwolić na takie kary. Zmusza się pracowników do założenia spółki zoo i daje im się podzlecenia.

Uu... Smutne to 😞

Niewykluczone, że gro takich pracowników przejdzie do "lepszych" firm (pod kątem sposobu zatrudnienia).

 

Mimo wszystko jestem dobrej myśli 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Co to za szemrana firma??

@nikodem_dyzma w Play mam 3 numery na jednym koncie, zgody wszystkie na nie, dane i tak udostępnione, wszystkie nr przypisane do jednego konta non stop spamowane sms i połączenia z reklamami, Play twardo odpowiada że nic nie udostępnił, Orange jak dotąd moje numery nie udostępnia nikomu, oby tak pozostało, jak nr i dane osobowe wypłyną to trudno to naprawić, jedna firma drugiej udostępnia, domowego telefonu nie mam to przynajmniej jeden problem mniej.Dodam jeszcze, jak kto miał kiedyś rejestrowany telefon, to dane z dowodu osobistego też krążą, aż strach pomyśleć co firmy krzak mogą z tym zrobić.

Anonim

Nie dotyczy

Co to za szemrana firma??

Ja mam stacjonarny zastrzeżony, więc na moje szybkie pytanie:"skąd Pan(i) ma mój numer, zwykle słyszę że z internetu albo wylosowany z systemu. Piłka jest krótka:"proszę usunąć ze swojej bazy, bo zgłoszę gdzie trzeba" urywa połączenie i nawet nie zdąży rozwinąć swojego, wytrenowanegto tekstuEmotikon: Szczęśliwy To działa i jestem przekonany, że proceder tak szybko się ukróci, jak świadomość swoich praw i ustawianych zabezpieczeń blokujących będzie wzrastać. Naiwnych nie sieją, tylko rodzą się nowi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Co to za szemrana firma??

Na terenie UE nie można losować numerów inaczej niż bazy określonych numerów.
Anonim

Nie dotyczy

Co to za szemrana firma??

@Piotrekk85, nie muszę się znać na procedurach, ale handel kwitnie, więc co to za różnica? Dosłownie pięć minut temu miałem na komórce "intruza", który na moje pytanie odpowiedział, że pozyskał z... Już jest ten numer zablokowany i postraszyłem, że nawet się nie zdążył "wysłowić"Emotikon: Język


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Co to za szemrana firma??

Screenshot_2018-07-13-20-21-17.png

 

I tak od trzech dni na wszystkich numerach. Nawet jak wczoraj powiedziałem ze nie życzę sobie od Państwa telefonów bo nie wyraziłem nigdzie zgody to dzisiaj znów dzwonili. Co to za dziwna firma. Nie mam czasu ale najchętniej zgłosiłbym sprawę na Policje o nękanie. 1531506828165-1208466631.jpg

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Co to za szemrana firma??

Rób co chcesz - wg mnie to dzwonią bo nie odbierasz.

A tak na poważnie - sprawdziłbym uprawnienia aplikacji - szczególnie na tym urządzeniu do którego numeru nikomu nie podajesz.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

Co to za szemrana firma??

Stale ten sam numer - może go w diabły zablokuj?

 

A poza tym jak następnym razem odbierzesz, to właśnie powiedz im coś w rodzaju: "Ponieważ państwo nie reagujecie na moje prośby o niedzwonienie i łamiecie prawo nie usuwając mojego numeru z bazy danych, zgłaszam na policję do prokuratury skargę o nękanie".

 

Nawet jeśli od razu tego nie zrobisz - może pomoże…

Anonim

Nie dotyczy

Co to za szemrana firma??

@nikodem_dyzmazainstaluj sobie taka apke Odebrać telefon? i nękanie się skończy.