Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co myślicie o nowej promocji Orange dla graczy "Pokemonów" :)

Anonim

Nie dotyczy

Co myślicie o nowej promocji Orange dla graczy "Pokemonów" :)

Orange dla graczy "pokemonów' stworzył nową promocję. Tutaj regulamin: http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2004896/4106028954.pdf
Co myślicie na temat takich promocji?? Jesteście graczami wspomnianego tytułu gry?? Jakie są Wasze ulubione tytuły gier - za co je lubicie.

22 ODPOW. 22

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Co myślicie o nowej promocji Orange dla graczy "Pokemonów" :)

Jakby były mniejsze kolejki w salonach, byłaby całkiem fajna.

Anonim

Nie dotyczy

Dot. Co myślicie o nowej promocji Orange dla graczy "Pokemonów" :)

Piotrekk dokładnie, konsultanci niech zajmują się w sposób odpowiedni klientami, a nie pokemonami 😜 😜 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Co myślicie o nowej promocji Orange dla graczy "Pokemonów" :)

Fajnie, gdyby dali kod QR do zapłacenia bp. blikiem lub/i pobrania kodu na pakiet przy wejściu do salonu. W dużych miastach są salony z recepcją, może tam szybciej się uda dostać kod, ale w małych partnerskich gdzie są czasem po 1 lub 2 osoby na zmianie i 5-6 osób oczekujących...

 

Ogólnie plus, że trzeba się "poruszać" a nie tylko za biurkiem/kompem/telewizorem.

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Co myślicie o nowej promocji Orange dla graczy "Pokemonów" :)

Poza tym przydałaby się promocja - przebiegniesz kilometr masz 1GB czy coś takiego )


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 53
  • 0

Dot. Co myślicie o nowej promocji Orange dla graczy "Pokemonów" :)

A ja właśnie skorzystałam (dla syna) tak przy okazji, bo miałam sprawę do załatwienia w salonie. Kolejki nie było 🙂 Przy okazji: za zakup powerbanka "w extra cenie" dostaje się dodatkowe 10 GB. Wszystko dobrze, tylko te dodatkowe GB po 7 dniach od przyznania - przepadają 😞 

 

Anonim

Nie dotyczy

Dot. Co myślicie o nowej promocji Orange dla graczy "Pokemonów" :)

Devila ja ceną powerbanka bym się nie zachwycał. Jest to zwykły chwyt marketingowy, ale........za 89 zł można już kupic 10000 mha 🙂 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 53
  • 0

Dot. Co myślicie o nowej promocji Orange dla graczy "Pokemonów" :)

Dlatego podziękowałam, bo zaproponowali mi 2 rodzaje - 2200 mha za 35 zł i 5200 mha za 60 zł. Był jeszcze jeden i to miał być pewno ten hit 8000 mha za 49 zł. Niestety na stanie go nie mieli, bo może bym się skusiła.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Co myślicie o nowej promocji Orange dla graczy "Pokemonów" :)

@Anonim, ja testowałem Pokemon Go, ale jakoś zabrakło czasu na więcej i wolę rower niż chodzenie piechotą 😛

Co do samej promocji to imo bardzo spoko, a to, że została wykorzystana otoczka gry, która jest akurat na topie? To chyba dobrze, bo więcej użytkowników się dowie, zainteresuje i skorzysta. Przecież internetu i powerbanku nikt nie musi wykorzystywać do grania w pokemony 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 53
  • 0

Dot. Co myślicie o nowej promocji Orange dla graczy "Pokemonów" :)


Artur napisał(-a):

@pablo_ck, ja testowałem Pokemon Go, ale jakoś zabrakło czasu na więcej i wolę rower niż chodzenie piechotą 🙂

 

Oh, na rowerze również można łapać te stworzenia. Najlepiej dokupić akcesorium w postaci uchwytu rowerowego na smartfon :-)))