Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Chcę wyłączyć Bez limitu w wersji jednorazowej. Czy mogę zgłosić reklamację o zwrot kosztów?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Chcę wyłączyć Bez limitu w wersji jednorazowej. Czy mogę zgłosić reklamację o zwrot kosztów?

Po włączeniu promocji 2400 GB za darmo przez rok 

Bez limitu + 25GB na 31 dni za 15 zł zamiast 35 zł - jednorazowa 

nie otrzymałem 200GB tylko 25GB napisałem na czacie i okazuje się że działa to tylko w cyklicznej więc teraz włączyłem także cykliczna czyli zjadło 30zł i już mam 225GB czy mogę zgłosić o reklamacje aby mi wyłączyli ten pakiet jednorazowy gdyż nic mi on nie dał czy nie ma szans?

 

 

 

__________________

*Post wydzieliłem z tematu "Promocja 2400 GB przez rok - na jak długo? Łączy się z pakietem doładowań?" - moderator Wojciech.

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18455
  • 52770
  • 713

Chcę wyłączyć Bez limitu w wersji jednorazowej. Czy mogę zgłosić reklamację o zwrot kosztów?

@Ultra2020 jednorazowo zawsze możesz wyłączyć niechciany pakiet. Nie wiem tylko, czy jak jest włączony kolejny, to też przysługuje, ale warto sprawdzić na infolinii lub czacie. 

W jednym z postów @andrzej1441 napisał, że pakiet jednorazowy też aktywuje bonus 200 GB. Ja nie sprawdzałem, wolałem użyć pakietów cyklicznych.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1601
  • 5495
  • 60

Chcę wyłączyć Bez limitu w wersji jednorazowej. Czy mogę zgłosić reklamację o zwrot kosztów?

@Ultra2020Co chcesz reklamować?

Jak nie były aktywny żaden cykliczny to jednorazowy tak zadziała

Lepiej było samemu też trochę pomyśleć przy korzystaniu z różnych porad i zacząć od cyklicznego za 15 zł.

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Chcę wyłączyć Bez limitu w wersji jednorazowej. Czy mogę zgłosić reklamację o zwrot kosztów?

@Ultra2020 , ja też kiedyś nie pomyślałem o konsekwencjach włączenia niechcianej usługi i na czacie miły konsultant naprawił mój "wyrywny" akt😁


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Chcę wyłączyć Bez limitu w wersji jednorazowej. Czy mogę zgłosić reklamację o zwrot kosztów?

Masz prawo skorzystania z prawo do odstąpienia. Jeśli opcji nie masz na mój Orange w przeglądarce, to trzeba skontaktować się z doradcą na czacie lub infolinii 510100100.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1601
  • 5495
  • 60

Chcę wyłączyć Bez limitu w wersji jednorazowej. Czy mogę zgłosić reklamację o zwrot kosztów?

@Ultra2020 

Na zwrocie 15 zł tylko stracisz. Przedłużenia NL o 31 dni z 5G pass za 15 zł (+200GB) już nie odzyskasz, bo wykorzystałeś.

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Chcę wyłączyć Bez limitu w wersji jednorazowej. Czy mogę zgłosić reklamację o zwrot kosztów?


@Piotrekk85napisał(-a)
Masz prawo skorzystania z prawo do odstąpienia. Jeśli opcji nie masz na mój Orange w przeglądarce, to trzeba skontaktować się z doradcą na czacie lub infolinii 510100100.

 

Jutro spróbuję tak zrobić


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2397
  • 9925
  • 85

Chcę wyłączyć Bez limitu w wersji jednorazowej. Czy mogę zgłosić reklamację o zwrot kosztów?

Cześć @Ultra2020 

Według regulaminu promocji „2400 GB za darmo przez rok” w punkcie 2 regulaminu jest napisane

2. W ramach Promocji Abonent, który w okresie trwania Promocji wyśle SMS o treści 2400GB na numer: 811 (koszt wysłania SMS-a wynosi 0zł) oraz dodatkowo włączy usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB + 5G pass” w wersji cyklicznej 31-dniowej za 35 zł lub 39 zł (zwaną dalej „Usługa”) otrzyma za darmo Bonus w postaci 2400 GB, czyli maksymalnie 12 paczek po 200 GB każda, przyznawanych wraz z odnowieniem się Usługi. Pierwsza paczka 200 GB zostanie przyznana od razu, a kolejne w dniu odnawiania się Usługi. Łącznie Abonent otrzyma 12 takich paczek.

Więcej informacji w załączonym regulaminie

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Chcę wyłączyć Bez limitu w wersji jednorazowej. Czy mogę zgłosić reklamację o zwrot kosztów?

jak ważne jest czytanie regulaminu z tego co się dowiedziałem to te 200GB + 50GB mam na 2 miesiące to i tak dobrze.
Można było skorzystać z reklamacji ale po przemyśleniu że przepadnie trochę tego Internetu to pozostawiłem tak jak jest.