Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywracanie GB w Nolimitach jednorazowych


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1601
  • 5495
  • 60

Przywracanie GB w Nolimitach jednorazowych

Podzielę się testem związanym z nowymi właściwościami NL jednorazowych.

Aktywowałem darmowy NL jednorazowy na Dzień Dziecka na 2 kartach na których nie było aktywnego ani w stanie zablokowanym żadnego innego NL.

Zgodnie z regulaminem jednorazowych NL od 1.06.2023r:

12. Niewykorzystane środki z pakietu GB w kraju i w roamingu UE z Usługi są przechowywane przez Operatora przez kolejne 31 dni od
daty wygaśnięcia ważności Usługi. Po tym terminie bezpowrotnie przepadają.
13. W przypadku, gdy Abonent w okresie 31 dni od dnia wygaśnięcia Usługi dokona aktywacji kolejnej wersji Usługi w opcji jednorazowej lub odnawialnej, przechowywane przez Operatora gigabajty zostaną przywrócone i zsumują się z gigabajtami z nowo
zakupionego pakietu.

 

To działa prawidłowo o czym dzisiaj się przekonałem, aktywując NL za 1 zł na tych kartach dzisiaj 1.07.2023r

 

Poza zapisem regulaminowym w czasie tych 31 dni można przywrócić bezpłatnie  same GB wciskając guzik w usługach NL jednorazowych. Wciśnięcie guzika powoduje przywrócenie samych GB do następnego dnia do godz. 23:59, ale tez powoduje, ze płatna aktywacja NL jednorazowego już nie przywróci zablokowanych GB. Przekonałem się o tym, bo na jednej z kart skorzystałem z możliwości pozaregulaminowej.

Wnioski pozostawiam użytkownikom jednorazowych NL.

 

W cyklicznych korzystniej Guzik działał. Piszę działał bo po 1.06.2023r dla cyklicznych jeszcze nie sprawdzałem i raczej nie będę sprawdzał.

7 ODPOW. 7

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 342
  • 1744
  • 3

Przywracanie GB w Nolimitach jednorazowych

@andrzej1441  Widze że testujesz szafa gra to mi sie podoba 🙂 Tylko uważaj żebyś czegoś nie pominał bo bedzie nie smak tej przygody.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1601
  • 5495
  • 60

Przywracanie GB w Nolimitach jednorazowych

NL testuję na kartach na których mam mało do stracenia w NL. W zasadzie te karty są przeznaczone do kosza i lub korzystnego przeniesienia, ale dopóki można to także do wykorzystania wszelkich darmowych promocji najtańszym kosztem.

Wybrałem 1.07 aby następnie 1.08 zastanowić się co dalej z tymi kartami. 1 dzień i tak pozostaje w rezerwie. Raczej będzie kolejny NL za 1 zł aby dotrwać do pierwszego dnia szkoły.

 

PS. Te karty nawet już były w koszu, ale skoro 100 GB za logowanie można było uzyskać, a dodatkowo jeszcze paczki z 300GB nie wszystkie otrzymane to doładowanie karty z kosza za 5 zł dawało prawie od razu 137,5 GB.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Przywracanie GB w Nolimitach jednorazowych

@andrzej1441Jak to jest z tym NL


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 342
  • 1744
  • 3

Przywracanie GB w Nolimitach jednorazowych

@andrzej1441 Ja własnie przed chwila przeszedłem z 31zł no limit na 35zł z oferta 2400 po 12 paczek po 200 wszystko ładnie sie sumowało miałem sporo TB mam obecnie 10 TB ważnośc usługi no limit do 20 sierpnia 2024 wszystko ładnie przeszło to mi sie podoba dodatkowo 5 G właczyli.Teraz zasilac konto ciekawe ile mozna mieć na głownym koncie najwięcej miałem 500 zł jakbym zasilił 5000 ciekawe czy mozna by było az tyle zasilić ma ktoś jakies rozeznanie w temacie bede wdzieczny za pozostawienie zwrotnej wiadomości 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18458
  • 52780
  • 713

Przywracanie GB w Nolimitach jednorazowych


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 32
  • 0

Przywracanie GB w Nolimitach jednorazowych

Czy jak wyłączę cykliczny a po 31 włączę pakiet odzyskam GB z No Limitu?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1601
  • 5495
  • 60

Przywracanie GB w Nolimitach jednorazowych

Wyłączenie usługi NL powoduje bezpowrotną utratę GB w NL.

NL nigdy nie należy samodzielnie wyłączać.

Poproszę o powód wyłączenia.