Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak zasięgu za granicą

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Brak zasięgu za granicą

Cześć! Potrzebuje pomocy, jestem w Holandii. Nie mogę ani zadzwonić, ani odbierać połączeń.

Brak zasięgu i telefon nie łapie żadnej sieci. Co muszę zrobić by gdzieś zadzwonić?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Brak zasięgu za granicą

Jak jesteś zagranicą, to w serwisie mój Orange (o ile utworzyłeś konto wcześniej).

Wydaje mi się, że przy migracji z abonamentu na ofertą na kartę wyłączył się roaming. Napisz na czacie http://orange.pl/kontakt - by sprawdzili czy masz włączony roaming

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Brak zasięgu za granicą

1) ponownie uruchom telefon
2) wyszukaj ręcznie operatora
3) wyłącz LTE
4) czy wcześniej miałeś problemy w roamingu? masz włączony roaming jako usługa?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Brak zasięgu za granicą

dziekuje - już odpowiadam w punktach , bo część rzeczy zrobiłem wcześniej. Technicznie ze mnie noga wiec moge cos przekrecic

ad1. niestety to nie pomaga

ad2. jeżeli to coś gdzie wybieram z automatycznego na ręczny to próbowałem, ale nic nie znajduje

ad3. yyyyyyyyy sprobuje znalezc

ad4. bywalem za granicą bardzo dawno. Nie wiem czy to moze miec znaczenie, ale teraz mam telefon na doladowania, a wczesniej normalnie na abonament. Sprawdze samodzielnie czy roaming jest wlaczony?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Brak zasięgu za granicą

Jak jesteś zagranicą, to w serwisie mój Orange (o ile utworzyłeś konto wcześniej).

Wydaje mi się, że przy migracji z abonamentu na ofertą na kartę wyłączył się roaming. Napisz na czacie http://orange.pl/kontakt - by sprawdzili czy masz włączony roaming

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Brak zasięgu za granicą

Działa!!!! Pani na czacie coś sprawdziła, włączyła chyba i znajduje siec. Mam lacznosc ze swiatem 🙂

Dziekuje Piotrek


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Brak zasięgu za granicą

Super, że działa 🙂

A przy okazji, jak nie głosowałeś - to w stopce mam link do bardzo fajnego pomysłu 🙂

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Brak zasięgu za granicą

Ja nie miałam możliwości wykonywania i odbierania połaczeń przez cały czas pobytu za granicą. Zgłaszałam do Orange - bezskutecznie. Całe wakacje w stresie - tego nikt mi nie wynagrodzi. Zmieniam operatora, a Orange mogę tylko trochę popsuć opinię w Internecie, co niniejszym robię.

 
 

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Brak zasięgu za granicą

A ustalilas przyczyne,? To numer na kartę czy abonament?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Brak zasięgu za granicą

Nie ustaliłam ani ja, ani sztab fachowców z Orange, który podobno przez trzy dni pracował nad tym problemem. Dodam, że trzy czy cztery lata temu miałam w Chorwacji podobną sytuację, tylko w ogóle nie działał roaming. Wyjeżdżam za granicę kilak razy w roku i nigdzie indziej tak się nie zdarza. Numer jest na kartę.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Brak zasięgu za granicą

A miałaś środki na numerze, powyżej 5 zł?